Çözüldü RTX 2060 harici ekran kartı sürücüsü kurulduktan sonra kasma oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

OA_Gunes

Hectopat
Yer
Favoriten
Herkese iyi günler. Dün laptopuma format attıktan sonra otomatik driver kurma işlemi yaptım. Ancak RTX 2060 ekran kartı driveri kurulmadı. Bu ekran kartı driverini kurmadan önce laptopta YouTube'dan gayet rahat video izleyebiliyordum, Google'da rahat bir şekilde takılıyordum ancak MSI driver App üzerinden RTX 2060 ekran kartı driverini kurup yeniden başlattıktan sonra YouTube videolarında ve Google'da kasmalar yaşadım. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Çözüm
DDU ile geçerli sürücüyü kaldırıp, NVIDIA Experience üzerinden güncel sürücüyü kurabilirsin.
DDU ile geçerli sürücüyü kaldırıp, NVIDIA Experience üzerinden güncel sürücüyü kurabilirsin.
Herkese iyi günler. Dün laptopuma format attıktan sonra otomatik driver kurma işlemi yaptım. Ancak RTX 2060 ekran kartı driveri kurulmadı. Bu ekran kartı driverini kurmadan önce laptopta YouTube'dan gayet rahat video izleyebiliyordum, Google'da rahat bir şekilde takılıyordum ancak MSI driver App üzerinden RTX 2060 ekran kartı driverini kurup yeniden başlattıktan sonra YouTube videolarında ve Google'da kasmalar yaşadım. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    17,2 KB · Görüntüleme: 33
Onu da yapacağım ancak ekran kartımın güncel sürümünü indirip bir deneyeceğim. Olmazsa sizin dediğinizi uygulayacağım

Sürücüyü yanlış yüklemişsiniz, sorun bu zaten. İlk önce kaldırmanız gerekiyor. Ardından temiz kurulum yapabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı