RTX 2060 her oyunda sabit 60 FPS alınıyor

bugramertdemir

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. Ben RTX 2060 ekran kartı ve Intel i7 10750H laptop kullanıyorum ve her oyunda sabit 60 FPS sabitleniyor. Bunu nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Ben RTX 2060 ekran kartı ve Intel i7 10750H laptop kullanıyorum ve her oyunda sabit 60 FPS sabitleniyor. Bunu nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.
V-Sync açık olabilir. Eğer pil de kullanırken oluyor ise NVİDİA battery boost olabilir. Bu ayar şarj az gitsin diye FPS sabitler.

Herkes aynı şekilde V-Sync ile ilgili oolduğunu söylüyor bir de NVIDIA'nin whisper diye bir modu varmış ona bakacağım hepinize teşekkür ederim vakit ayırıp yardım etmeye calistiginiz için.

Herkes aynı şekilde V-Sync ile ilgili olduğunu söylüyor bir de NVIDIA'nin whisper diye bir modu varmış ona bakacağım hepinize teşekkür ederim vakit ayırıp yardım etmeye çalıştığınız için.
Hocam bir de eğer pil de oynuyorsanız NVİDİA Battery Boost özelliği var onu kapatın. Yoksa 60 FPS sabit almaya devam edersiniz hatta 30 FPS bile düşürebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı