RTX 2060 İçin İşlemci Önerisi

Dostum, DSR için bildiğim kadarıyla G-Sync teknolojisine gerek yok 1080P 144Hz 144FPS işini geçin bir kez. Oynamış olduğun Oyunda 28 FPS'nin üstünü görebiliyorsan şükret 144FPS'dir felan gereksiz işler senin bahsetmiş olduğun şeyleri E-Sporcular kullanıyor. Sen tahmin ettiğim kadarıyla normal Oyuncu bir kullanıcısın bu yüzden girmeni pek tavsiye etmem.

Zaten en çok oynadığım oyun overwatch çok güçlü bir oyun değil arada bf5 ve blackout atarım ama genelde overwatch.Testlere baktım bu ekran kartı ile 220fps ye kadar çıkıyor o yüzden 60hz sıkıntı çıkarırmı diye düşündüm ama saolun söylediğinizi dikkate alacağım bende sistemden kısmayı düşünüyordum monitörümü satıp 144hz almak için.

Son düzenleme:
Kısa vadede Intel 9600K uzun vadede Ryzen 5 2600 daha iyi seçim olacaktır. Aralarındaki tek çekirdek gücüne bağlı 10-15 Intel lehine FPS fark ibresi aradan yıllar geçtiğinde Intel tarafında yaşanacak darboğaz sebebiyle AMD tarafına dönecektir. Bundan 2 yıl önce 1600 yerine 6400 işlemcili sistem alanlar daha şimdiden işlemciye yüklenen oyunlarda dar boğaz yaşamaya başladılar.

Dostum, DSR için bildiğim kadarıyla G-Sync teknolojisine gerek yok 1080P 144Hz 144FPS işini geçin bir kez. Oynamış olduğun Oyunda 28 FPS'nin üstünü görebiliyorsan şükret 144FPS'dir felan gereksiz işler senin bahsetmiş olduğun şeyleri E-Sporcular kullanıyor. Sen tahmin ettiğim kadarıyla normal Oyuncu bir kullanıcısın bu yüzden girmeni pek tavsiye etmem.

144FPS gereksizmi ? ahahaha gülerim ben buna

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı