RTX 2060 ile CS:GO'da 150 FPS normal mi?

İşlemci ile alakalı anladığım kadarıyla termal macun kurumuş olup fanı bozulmuşta olabilir, veya Core parking yapıyordur.

CS:GO, Valorant gibi oyunlarda önemli olan işlemcidir. Ayrıca sistemlerinizde aldığınız en yüksek FPS'i buraya ortalama FPS olarak yazmayın yanıltıcı oluyor.

Yüksek ısı nedeniyle CPU frekans düşürüyor olabilir. Oyun içi değerleri kontrol ettin mi? Oyunlar SSD'ye mi yüklü, RAM miktarı n

Hocam değil. Driverları güncellediyseniz ayarları tekrar yapın.
temiz kurulum yaptım baştan sildim ddu ile ama düzelme yok .
Yüksek ısı nedeniyle CPU frekans düşürüyor olabilir. Oyun içi değerleri kontrol ettin mi? Oyunlar SSD'ye mi yüklü, RAM miktarı nedir?
cpu 65 dereceyi geçmiyor
temiz kurulum yaptım baştan sildim ddu ile ama düzelme yok .

cpu 65 dereceyi geçmiyor
ssd ye yüklü
Yük daha fazla işlemciye yükleniyor diye biliyorum.
ama hep 4:3 de oynuyordum 400 fps aldığımı biliyorum .

Oyun içinden CPU ısısı, kullanım oranı ve kullanım frekansını takip etmek gerekiyor. Diğer soruları da yanıtlarsan sonuca ulaşmamız daha kolay olur.

CS:GO, Valorant gibi oyunlarda önemli olan işlemcidir. Ayrıca sistemlerinizde aldığınız en yüksek FPS'i buraya ortalama FPS olarak yazmayın yanıltıcı oluyor.
i7 10750h işlemci var ve fps değerinin ortalamasını çıkaramadım kusura bakmayın göstergeye baktığımda gözüme hep 350-400 civarı denk geliyordu o yüzden yazdım
İşlemci ile alakalı anladığım kadarıyla termal macun kurumuş olup fanı bozulmuşta olabilir, veya Core parking yapıyordur.
hocam pc 1.5 aylık
Driverları yükle.
R5 3500 ve 1650 ile 4:3 Ultra 250-300 arası alıyorum.
yaptım ama olmadı
İşlemci nedir?
i7 10750h
Demek istediğim yüksek performans ayarlarını tekrar yapındı.
tam olarak nereden yapmalıyım ayarları

Yeni konular

Geri
Yukarı