RTX 2060 ile CS:GO'da 150 FPS normal mi?

Ben o mesajı diğer arkadaşlar için yazdım. Şu sistemle, bu kadar FPS alıyorum diyenler için. Oyun içi değerleri paylaşırsan iyi olur. Bir de SSD ve RAM konusu vardı, takılmaya neden olacak nedenlerin içinde bunlar da olabilir.

Önceden 400e yakın FPS alıyordum şimdi ise 90-150 FPS alıyorum, ayrıca Farming Simulator 17 gibi eski bir oyunda da anlık takılmalar oluyor keza Forza Horizon 4 de aynı şekilde aşırı takılmalı. Forza ve farmingde FPS yüksek olmasına rağmen takılmalar mevcut. Virüs taraması yaptığımda temiz çıkıyor anlamadım kaç gündür tüm hevesim kaçtı. Bu arada PC laptop.

Low ve 4:3 ayarlar.

GTX1050 de 200.fos alıyorum. Gerisini sen düşün.
Ultra'da.

Ben o mesajı diğer arkadaşlar için yazdım. Şu sistemle, bu kadar FPS alıyorum diyenler için. Oyun içi değerleri paylaşırsan iyi olur. Bir de SSD ve RAM konusu vardı, takılmaya neden olacak nedenlerin içinde bunlar da olabilir.
cpu=%7 cpu 45 derece
gpu%17 (nvidia) gpu 45derece
ram=%49
cpu=%7 cpu 45 derece
ram=%49
cpu=%7 cpu 45 derece
ram=%49
fps 150-200 arası

Aşağıdaki görselde sol üstte bulunan şekliyle, yine görsel olarak paylaşırsan iyi olur. Asıl önemli değerler CPU kullanım oranı, ısı değeri ve CPU frekansı. Oyuna ilk girdiğin anda değil, takılmalar yaşamaya başladığın anda ekran görüntüsü al.

Bütün bunları yaparken:

• PC prize takılı ve güç ayarlarından yüksek performansta olsun.
  • Çözünürlüğü ve grafik ayarlarını çekebildiğin en yüksek seviyeye ayarla.
  • GeForce Experience içinden ''sessiz mod'' gibi ayarlar kapalı olsun.
  • Windows oyun ayarları kısmından ''game bar'' kapalı, ''oyun modu'' açık olsun.
Bir de sistemi tam olarak yazarsan iyi olur. Oyun nerede yüklü, RAM çift kanal mı gibi detaylar da önemli.
afterburner.png

Aşağıdaki görselde sol üstte bulunan şekliyle, yine görsel olarak paylaşırsan iyi olur. Asıl önemli değerler CPU kullanım oranı, ısı değeri ve CPU frekansı. Oyuna ilk girdiğin anda değil, takılmalar yaşamaya başladığın anda ekran görüntüsü al.

Bütün bunları yaparken:

• PC prize takılı ve güç ayarlarından yüksek performansta olsun.
  • Çözünürlüğü ve grafik ayarlarını çekebildiğin en yüksek seviyeye ayarla.
  • GeForce Experience içinden ''sessiz mod'' gibi ayarlar kapalı olsun.
  • Windows oyun ayarları kısmından ''game bar'' kapalı, ''oyun modu'' açık olsun.
Bir de sistemi tam olarak yazarsan iyi olur. Oyun nerede yüklü, RAM çift kanal mı gibi detaylar da önemli.Eki Görüntüle 973062
kullandığınız program nedir ölçüm için

Önceden 400e yakın FPS alıyordum şimdi ise 90-150 FPS alıyorum, ayrıca Farming Simulator 17 gibi eski bir oyunda da anlık takılmalar oluyor keza Forza Horizon 4 de aynı şekilde aşırı takılmalı. Forza ve farmingde FPS yüksek olmasına rağmen takılmalar mevcut. Virüs taraması yaptığımda temiz çıkıyor anlamadım kaç gündür tüm hevesim kaçtı. Bu arada PC laptop.

Low ve 4:3 ayarlar.
Tek soru soracağım: Tek kanal RAM mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı