RTX 2060 ile Cyberpunk 2077'de düşük FPS alınıyor

AuEnx

Hectopat
Daha fazla  
Sistemim i7-10750H ve RTX 2060. Cyberpunk 2077'i Steam'den bugün indirdim ve oynamak için girdiğimde ana menü dahil FPS 20-25 arasında gidip geliyor. İlkten ben sadece bu ana menü için geçerli, oyun içerisinde düzelir diye düşünmüştüm ama hayır düzelmedi. Problemin ne olduğunu hala bulamadım, yardımcı olursanız sevinirim.

Sistemim i7-10750h ve RTX 2060. Cyberpunk 2077'i Steam'den bugün indirdim ve oynamak için girdiğimde ana menü dahil FPS 20-25 arasında gidip geliyor. İlkten ben sadece bu ana menü için geçerli, oyun içerisinde düzelir diye düşünmüştüm ama hayır düzelmedi. Problemin ne olduğunu hala bulamadım, yardımcı olursanız sevinirim.

Cyberpunk 2077 optimizasyonu sıkıntılı. Dursun kütüphanenizde, yeni yamalar gelince oynayın, 2 yıla düzelir.

Artı -3 Eksi
25 FPS o kart için normal değil. Ha 1080p yüksek ayarlarda o değerleri alıyorsan bilemem ama orta veya düşük ayarlarda oynuyorsan sıkıntı olabilir sistemde. Oyunun optimizasyonunun düzelmesini bekleyebilirsiniz.

Hocam oyuna optimizasyon güncellemesi gelecek galiba emin değilim. Onu beklryin ondan sonra bakalım aynı FPS'leri alıyor musunuz.
Diyerki oyunlarda da böyle mi?

Oyunda optimizasyon sıkıntısı var. RT kapatıp DLSS ile oynamayı dene, ek olarak Orta ayarlarda oyna. Bana kalırsa iade et, 6 ay sonra alırsın.

Oyunda optimizasyon sıkıntısı olduğunu biliyorum, ama bu kadar leş gibi olduğunu sanmıyorum. Benden katlarca daha düşük kartla oynayıp daha iyi performans alanlar var.

Problem oyun. Kart değl.

Problemin oyun olduğunu düşünmüyorum, GTX 1650 kartla 50-60 fps arası oynayan tanıdıklarım var.

Geri
Yukarı