RTX 2060 ile mining yapmak

The G.O.A.T

Kilopat
Makaleler
1
Evet 2060 ile mining yapmak istiyorum elimdeki. Bu kart ile mining yapanlar ayarlarını paylaşabilir mi? 18 yaşından küçük olduğum için parayı nasıl çekebilirim? Amacım 100-200 TL kazanmak. Ne kadar sürede ulaşabilirim kazanca?

Mining ayarları her kart için farklı olur. Undervolt ve overclock yaparak kazım gücünde artış ve ısılarda düşüş yaşarsınız. 18 yaş altı olan para çekemiyordu galiba bunu için anne veya babanızın adına hesap açın.

100-200 TL'ye ulaşırsınız ama çekim için limit var borsalarda. Yani RTX 2060 ile kazancınızı elinize almanız ortalama 1-1.5 ay sürer. Net zaman için kartınızın hash oranını ve kullanacağınız havuzun limitine bakın.

100-200 TL'ye ulaşırsınız ama çekim için limit var borsalarda. Yani RTX 2060 ile kazancınızı elinize almanız ortalama 1-1.5 ay sürer. Net zaman için kartınızın hash oranını ve kullanacağınız havuzun limitine bakın.

1 ila 1.5 ay arası sürer ise başlamayı düşünmüyorum. Kulaklık ve klavye almam lazım. Ama para yok.

1 ila 1.5 ay arası sürer ise başlamayı düşünmüyorum. Kulaklık ve klavye almam lazım. Ama para yok.
Yani çekimi anlık yapamazsınız. Kartın gücüne göre aylık, haftalık, 3 günde bir gibi periyotlarla çekim mümkün çünkü. Düzeltme: 0.05 ETH için süre 1-1.5 ay olabilir, 0.01 için çok daha kısa sürer. Yanlış yönlendirme olmasın.

RTX 2060 kartımla Ravencoin kazarken 14 Mh/s alıyorum sizce normal mi?

Geri
Yukarı