RTX 2060 laptop önerisi

Bütçe
10,11k
Kararımı değiştirerek 2060 ekran kartlı laptop almaya karar verdim. En uygun model hangisidir, hangisini tavsiye edersiniz?

Kanka imkanın varsa git incele mediamarktır falan bende Casper Excalibur var GTX1650 modeli sanırım bunun 2070 de var git incele derim. MSI ASUS Lenovo falanda var. Casper kronik sanırım birkaç kişide daha okudum dokunmatik yüzey takılıyor. Sürekli oyun oynuyorsan laptop al ama sürekli oynamıyorsan 2 3 klık bir laptop al dışarıda orada burada işini görür geri kalan paraya kasa topla ben ilerleyen zamnlarda öyle yapmayı düşünüyorum. Casper Nirvana Excalibur G770 Touchpad Sorunu! G770 kasasında olan bir sorun belki G900'lerde yoktur ama iyi araştırmak lazım.

Hangisinin puanı yüksekse onu alın. Marka diyorsanız Monster veya Casper Excalibur.

İlk defa Casper öneren birini gördüm vallahi ne yalan söyelyim mutlu oldum.

Casper Excalibur G900.1075-D660X Notebook

acer ile arasında az fiyat farkı olmasına rağmen ram neden 32 GB ve bir de harddisk koymuşlar? çok uygun değil mi veya değer mi fiyat farkına? 32 GB ram gereksiz değil mi ve MHZ si kaç nasıl öğrenirim
casper'a olan bu yorumlar yerliye olan önyargıdan mı kaynaklanıyor? ve internetten laptop alınır mı sizce? Mağazadan almak istediğimizde tek seçenek windows10lu laptop ve fiyat farkı çok fazla. Freedostan yanayım ama sadece online'da var.

Alabileceğiniz laptoplar arasında en sok çalışanı bu olacaktır bunu ben de tavsiye ederim 1660 Ti lısı bende var Nitro 5'in ve Acer'dan gayet memnunum Monster'ı ısı derecelerinden dolayı bende almadım.
Alabileceğiniz laptoplar arasında en sok çalışanı bu olacaktır bunu ben de tavsiye ederim 1660 Ti lısı bende var Nitro 5'in ve Acer'dan gayet memnunum Monster'ı ısı derecelerinden dolayı bende almadım.
*Soğuk

Yeni konular

Geri
Yukarı