RTX 2060 LoL oynarken donuyor

tbandsm

Decapat
LoL oynarken daha önce mavi ekran alıyordum. Şu an oyunum donuyor ve bir süre sonra DC oluyorum bu sık sık oluyor başka oyunlarda 1-2 saat denedim ve böyle bir sorunla karşılaşmadım. Daha önce BIOS ayarlarımdan Turbo Boost ve eist i kapatarak çözmüştük ama şu an tekrar nüksetti Turbo Boost'u tekrar açtığımda bilgisayarım açılmıyor gelişmiş seçenekler diye bir yer açılıyor. Birçok şey denememe rağmen çözüm bulamadım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
RTX 2060
i7 7700K
MSI Z270 PC Mate (MS-7A72)

Mavi ekran hata kodunuz nedir? Eğer mavi ekran sorunu çözüme kavuştuysa HDD kullanıyorsanız HDD kaynaklı donmalarda yaşayabilirsiniz. Daha önce başıma geldiydi HDD'nin fişi çekmeye başladığını o zaman anlamıştım. Birde ısı değerleriniz.

valla çözüm ile önerisi olan herkese açığım yeter ki çözülsün artık günlerdir o kadar çok şey denedim ki çözüm ihtimali olan her şeyi elimden geldiğince uygulamaya çalışıyorum

LoL oynarken daha önce mavi ekran alıyordum. Şu an oyunum donuyor ve bir süre sonra DC oluyorum bu sık sık oluyor başka oyunlarda 1-2 saat denedim ve böyle bir sorunla karşılaşmadım. Daha önce BIOS ayarlarımdan Turbo Boost ve eist i kapatarak çözmüştük ama şu an tekrar nüksetti Turbo Boost'u tekrar açtığımda bilgisayarım açılmıyor gelişmiş seçenekler diye bir yer açılıyor. Birçok şey denememe rağmen çözüm bulamadım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
RTX 2060
i7 7700K
MSI Z270 PC Mate (MS-7A72)
Aynısı bende de oluyor 2-3 gündür. Sinir bozucu bir durum herhalde istemciyle falan alakalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı