RTX 2060 nasıl bir kart ve alınır mı?

Bütçe
12.000
Ben Ray Tracing performansı da istiyorum saf performans çok ilgimi çekmiyor bu konuda.
2060 kullanıyorum. Almadan önce ben de sizin gibi diyordum ama aldıktan sonra RTX'i neredeyse hiç açmadım. Çünkü görselliğe çok çok az bir katkı sağlıyor, fark etmek bile zor. Ama FPS'i yarıya indiriyor, hiç gerek yok. Ancak DLSS harika bir özellik. Sırf DLSS için Nvidia bir kart almanızı tavsiye ederim. (FSR'ın önünde daha çok yol var bence.)

2060 kullanıyorum. Almadan önce ben de sizin gibi diyordum ama aldıktan sonra RTX'i neredeyse hiç açmadım. Çünkü görselliğe çok çok az bir katkı sağlıyor, fark etmek bile zor. Ama FPS'i yarıya indiriyor, hiç gerek yok. Ancak DLSS harika bir özellik. Sırf DLSS için Nvidia bir kart almanızı tavsiye ederim. (FSR'ın önünde daha çok yol var bence.)
Performans sonuçlarını paylaşabilir misiniz ?

Performans sonuçlarını paylaşabilir misiniz?

İsterseniz bu videoya bakabilirsiniz her ayarıyla gösteriyor 7 ay öncenin videosu bazı optimizasyon hataları düzeltirdi diye biliyorum o yüzden daha iyi FPS alabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İşlemcinizi bilmiyorum o yüzden 3600 diye düşündüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı