RTX 2060 ne kadar götürür?

Bütçe
15.000 TL
Ekran kartları fiyatları 3-4 sene sonra ne olur belli değil ancak tekrar söylüyorum bu DLSS harika bir şey. RTX 2060 alsanız DLSS açıp oynayamadığınız oyun kalmaz. RDR 2'ye DLLS geliyor Ultra+DLSS çok rahat 60 FPS üstü oynarsınız.

Goturmez diyecektin sanirim.
Hocam şimdi şöyle kimisine 60 FPS'te götürmüş olur kimine 120-144 FPS. Daha altı zaten akıcı değil pek şuan için uzun süre götürebilir. Unreal 5 oyunları çıkınca ama ayar kısmak gerekecek gibi geliyor. Ama net bi' şey söylemek te yanlış. Nasıl kullanacağını bilmiyoruz ki kartın.

Hocam şimdi şöyle kimisine 60 FPS'te götürmüş olur kimine 120-144 FPS. Daha altı zaten akıcı değil pek şuan için uzun süre götürebilir. Unreal 5 oyunları çıkınca ama ayar kısmak gerekecek gibi geliyor. Ama net bi' şey söylemek te yanlış. Nasıl kullanacağını bilmiyoruz ki kartın.
60 FPS önümüzdeki 5 yıl için akıcı olacağı kesin.

Hocam şimdi şöyle kimisine 60 FPS'te götürmüş olur kimine 120-144 FPS. Daha altı zaten akıcı değil pek şuan için uzun süre götürebilir. Unreal 5 oyunları çıkınca ama ayar kısmak gerekecek gibi geliyor.
Dostum zaten 2060i lolde falan 300 fpste almak icin almayacagi icin triple A oyunlari lowda oynamaz arkadas tipki herkesin yaptigi gibi,ondan dedim,bendeki kart ile bu degerleri alinca sasirdim.

Dostum zaten 2060i lolde falan 300 fpste almak icin almayacagi icin triple A oyunlari lowda oynamaz arkadas tipki herkesin yaptigi gibi,ondan dedim,bendeki kart ile bu degerleri alinca sasirdim.
Hocam DLSS açtınız mı ? Herkse oyunları DLSS Quality de kullanıyor o da baya arttıryor.
AAA oyunları oynayacağım evet. Ve evet yüksek ayarlarda kullanmak istiyorum. Ama asıl sorumu değiştireyim. Anlaşılan RTX 2060 biraz götürür. Dual modeller 3060 veya 2060'da aşırı ısınmaya sebep olur mu ya da kaç derecede çalışıyorlar bilen var mı ?

Bunu alın hocam.
Teşekkürler hocam sizinle daha önce de konuşmuştuk galiba. Bu forumda baya aktifsiniz.
Olabilir hocam, 12,5k'ya RTX 3060 buldum hocam tam bütçenize geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı