RTX 2060 notebook için oyun önerileri

OnurKrkc

Hectopat
Pek fazla bir bütçem yok. Laptopum var. Ryzen 7 4800H ve RTX 2060. Tavsiye edebileceğiniz oyunlar nelerdir? CS:GO ve Valorant oynuyordum, sıkıldım. Bu tarz olabilir. GTA V indirmeye değer mi? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Pek fazla bir bütçem yok. Laptopum var. Ryzen 7 4800h ve RTX 2060. tavsiye edebileceğiniz oyunlar nelerdir? CS:GO ve Valorant oynuyordum, sıkıldım. Bu tarz olabilir. GTA V indirmeye değer mi? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

EA Play hala ucuzsa bir aylık alabilirsiniz, BF5'te RTX denemesi yaparsınız.

Pek fazla bir bütçem yok. Laptopum var. Ryzen 7 4800H ve RTX 2060. Tavsiye edebileceğiniz oyunlar nelerdir? CS:GO ve Valorant oynuyordum, sıkıldım. Bu tarz olabilir. GTA V indirmeye değer mi? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Daha önce oynamadıysanız ve beraber oynayacağınız arkadaşlarınız varsa tadından yenmez.

Açık dünyayı, dünyada gezmeyi vs. seviyorsanız GTA V indirebilirsiniz. Battlefield 1 - 5 deneyebilirsiniz, indirimde fiyatları düşüyor bayağı.

Online mı istiyorsun Single mı? Eğer Online istiyorsan tavsiye veremem çünkü nefret ederim o türden hikayeli oyun istersen ansiklopedi gibi dizerim.

Sorun yok Online olursa arkadaşlarımla oynarım. Single yalnız oynarım bekliyorum tavsiyelerini.
O ekran kartına yakışacak en iyi oyun Red Dead Redemption 2'dir kesinlikle.

Maalesef ki çok pahalı. O kadar bütçem yok.
Açık dünyayı, dünyada gezmeyi vs. seviyorsanız GTA V indirebilirsiniz. Battlefield 1 - 5 deneyebilirsiniz, indirimde fiyatları düşüyor bayağı.

Battlefield'a başlayacağım. Fakat indirim bekliyorum. AC'yi tavsiye eder misiniz?
EA Play hala ucuzsa bir aylık alabilirsiniz, BF5'te RTX denemesi yaparsınız.

EA Play'de BF5 var mı? Şu an Steam'de ilk aya özel 5,90.
Online mı istiyorsun Single mı? Eğer Online istiyorsan tavsiye veremem çünkü nefret ederim o türden hikayeli oyun istersen ansiklopedi gibi dizerim.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı