RTX 2060 Overwatch düşük FPS

HamiDosq

Decapat
Daha fazla  
Sistemim: RTX 2060, Ryzen 5 2600X.
Ben YouTube'dan benim bilgisayarımın FPS testlerine baktığımda daha yüksek FPS gözüküyor. Örneğin Overwatch adlı oyunda izlediğim videoda adam Ultra ayarlarda 180 FPS alıyor ama ben Overwatch'da Ultra ayarlarda 100 FPS alıyorum. Sebebi nedir sizce? Sadece bu oyun için değil, başka oyunlarda da öyle.

Ben YouTube'dan benim bilgisayarımın FPS testlerine baktığımda daha yüksek FPS gözüküyor. Örneğin Overwatch adlı oyunda izlediğim videoda adam Ultra ayarlarda 180 FPS alıyor ama ben Overwatch'da Ultra ayarlarda 100 FPS alıyorum. Sebebi nedir sizce? Sadece bu oyun için değil, başka oyunlarda da öyle.
Çift kanal ram kullanılıp ve O.C yapılmış olabiliyor izlediğin kanallarda.

YouTube'dan benim bilgisayarımın FPS testlerine baktığımda daha yüksek FPS gözüküyor. Örneğin Overwatch adlı oyunda izlediğim videoda adam Ultra ayarlarda 180 FPS alıyor ama ben Overwatch'da Ultra ayarlarda 100 FPS alıyorum. Sebebi nedir sizce? Sadece bu oyun için değil, başka oyunlarda da öyle.

Videodaki kişiden daha yüksek bir çözünürlükte oynuyor olabilir misiniz?

İşlemcin aynı olmayabilir ve o videolarda çoğunlu O.C'lu.

İşlemcin aynı olmayabilir ve o videolarda çoğunlu O.C'lu.
ama birçok videoya baktım hepsinde o.c mu var ki
Videodaki kişiden daha yüksek bir çözünürlükte oynuyor olabilir misiniz?
hayır,bütün ayarlarım aynı
Çift kanal ram kullanılıp ve O.C yapılmış olabiliyor izlediğin kanallarda.
bir sıkıntı yoktur değilmi,ben anlamıyorum pek bu işlerden

Geri
Yukarı