RTX 2060 R5 3600X sistem toplama

AttackPlace

Centipat
Makaleler
3
Screenshot_18.jpg

Arkadaşlar sisteme bakıp bana hangi parçaları değiştirmem gerektiğini söylerseniz çok sevinirim teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_17.jpg
    Screenshot_17.jpg
    33,2 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 541931

Arkadaşlar sisteme bakıp bana hangi parçaları değiştirmem gerektiğini söylerseniz çok sevinirim teşekkürler.
Şu anki liste gerçekten çok iyi. Parça değiştirmenize gerek yok fakat eğer çok oyun oynuyorsanız benim tavsiyem sisteme bir harddisk ilave etmeniz yönünde olur. Bende 480 gb ssd alacaktım fakat sonra vazgeçip 1tb hdd aldım ve şu an 700 gb oyun kurulu. Ben bütçe yetersizliğinden dolayı ssd alamamıştım fakat sizin ssd nin yanına 250 300 tl daha koyup 1tb hdd almanız depolama alanı konusunda sizi epey rahatlatacaktır.

R5 3600 1400tl
hayır kesinlikle almayı düşünmüyorum sadece uyumlu mu diye sordum?yinede teşekkürler...
Almayacaksan neden konu açtın ki :D?
Şu anki liste gerçekten çok iyi. Parça değiştirmenize gerek yok fakat eğer çok oyun oynuyorsanız benim tavsiyem sisteme bir harddisk ilave etmeniz yönünde olur. Bende 480 gb ssd alacaktım fakat sonra vazgeçip 1tb hdd aldım ve şu an 700 gb oyun kurulu. Ben bütçe yetersizliğinden dolayı ssd alamamıştım fakat sizin ssd nin yanına 250 300 tl daha koyup 1tb hdd almanız depolama alanı konusunda sizi epey rahatlatacaktır.
Liste iyi eyvallahta 8200tl'ye 2060 iyi mi sence?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı