RTX 2060 sistem Minecraft'ta 70 FPS veriyor

Berkuş

Hectopat
Öncelikle merhabalar.

PC'm Cyberpunk, GTA, RDR gibi yüksek istem gereksinimi olan oyunlari rahatça açıp güzel bir FPS sağlıyor ama Minecraft'ta 70 FPS alıyorum. Ayarlardan limiti de sınırsız yaptım ama yine de değişiklik olmuyor. RAM verme değeri vardı, belki o koddan da olabilir. Sürümü seçerken düzenle kısmına yazdığımız kodlardan da olabilir.

Yardımcı olursanız sevinirim, sistem özelliklerim;
AMD Ryzen 5 3600 / Gigabyte RTX 2060 OC / 16 (2x8) GB DDR4 2400 MHz RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhabalar.

PC'm Cyberpunk, GTA, RDR gibi yüksek istem gereksinimi olan oyunlari rahatça açıp güzel bir FPS sağlıyor ama Minecraft'ta 70 FPS alıyorum. Ayarlardan limiti de sınırsız yaptım ama yine de değişiklik olmuyor. RAM verme değeri vardı, belki o koddan da olabilir. Sürümü seçerken düzenle kısmına yazdığımız kodlardan da olabilir.

Yanlış yanıt vermişim.

Artı -1 Eksi
RTX açık açıksa DLSS açık mı?

Öncelikle merhabalar.

Optifine kullanın.Chunkları 8'e düşürüp VBO'ları açın.Ram verme komuduna en az 2G yazın.

Normal Minecraft mı kullanıyorsunuz yoksa öbür Server Minecraft'larından mı?
normal
RTX açık açıksa DLSS açık mı?
rtx açık değil ki nasıl açılacak onu da bilmiyorum biliyorsanız söyler misiniz?
Optifine kullanın.Chunkları 8'e düşürüp VBO'ları açın.Ram verme komuduna en az 2G yazın.
O hangi komut onu bulamadım işte
Hangi çözünürlükte oynuyorsun. 2K'da falansa.
1920x1080

Geri
Yukarı