RTX 2060 sistem miningde ne kadar elektrik harcar?

Leuran

Decapat
Daha fazla  
RTX 2060 ekran kartım ile herhangi bir ısınma problemi olmadan mining yapıyorum. Öncelikle aşağıdaki sistemin maksimum kaç Watt elektrik harcayacağını söyler misiniz?
Sistem: i5 10400F - ASUS Dual RTX 2060 (undervolt) - mini ITX anakart - 16 GB RAM - 4 RGB fan - M.2 SSD 512 GB - monitör yok - iyi çalışan 3 tane fanı kesip USB bağladım bilgisayara taktım - 2 kasa fanı.
Ayrıca unmineable üzerinden günde 12 doge coin kazıyorum. Ödeme de aldım. Ekran kartını iyi soğutuyorum. Kasa kapağını açık bırakıyorum. 59 derece üstünü görmüyor. Ekran kartı zarar görür mü?

UnMineable.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi soğuttuğunuz sürece RDR2 oynamakla aynı hesap mining. Sonuçta ekran kartını sonuna kadar kullanıyorsunuz. Bir sorum olacak. Günlük 50 TL mi kazanıyorsunuz yani?

İyi soğuttuğunuz sürece RDR2 oynamakla aynı hesap mining. Sonuçta ekran kartını sonuna kadar kullanıyorsunuz. Bir sorum olacak. Günlük 50 TL mi kazanıyorsunuz yani?

Dogecoin'in fiyatı değişiyor şu anda ama 29 mh kazıyorum. Site hesaplama bölümünde günlük 11.5 Dogecoin kazabileceğimi söylüyor. Ama ben son 24 saat içerisinde 13 DOGE kazmışım. Ödül miktarı değişebilse de şu anda çok iyi DOGE veriyor.

Dogecoin'in fiyatı değişiyor şu anda ama 29 mh kazıyorum. Site hesaplama bölümünde günlük 11.5 Dogecoin kazabileceğimi söylüyor. Ama ben son 24 saat içerisinde 13 DOGE kazmışım. Ödül miktarı değişebilse de şu anda çok iyi DOGE veriyor.
Meblağ çok iyi. Günlük neredeyse 50₺ kazanıyorsunuz ve GPU'yu 60 derece altında tutabiliyorsunuz. Acaba ben de mi denesem? Tavsiye eder misiniz? Bende RTX 2060 kullanıyorum. Elektrik parası için babama sordum sonunda para kazanabiliyorsan 500₺'lik elektrik faturasının önemi olmadığını söyledi. Zaten 500-600 geliyor bir 100₺ de ben eklersen sorun olmaz sanırım?

Meblağ çok iyi. Günlük neredeyse 50₺ kazanıyorsunuz ve GPU'yu 60 derece altında tutabiliyorsunuz. Acaba ben de mi denesem? Tavsiye eder misiniz? Bende RTX 2060 kullanıyorum. Elektrik parası için babama sordum sonunda para kazanabiliyorsan 500₺'lik elektrik faturasının önemi olmadığını söyledi. Zaten 500-600 geliyor bir 100₺ de ben eklersen sorun olmaz sanırım?
reis olur neden olmasın istersen en az elektrik kullanımı için yardım edebilirim
Ekran Alıntısı.PNG

reis olur neden olmasın istersen en az elektrik kullanımı için yardım edebilirim

Eki Görüntüle 1020375
Etherium kazmaya karar verdim şu an ayarlamaları yapıyorum. Yarın sizinle undervolt hakkında iletişim kurmak için discord veya farklı bir iletişim adresi verirseniz çok sevinirim.

Binance pool'dan kazıyorum. 27 mh/s ile kazıyorum. 24 saatte 50₺ hesapladım.
hiveos üzerinden kaz. Ayrıca Binance TR çok iyidir.
Undervolt işlemi için sizinle iletişim kurmak amacıyla varsa Discord adresinizi eğer yoksa da eğer uygunsa sizinle iletişim kurabileceğim herhangi bir iletişim numarası verirseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Binance Pool'dan kazıyorum. 27 mh/s ile kazıyorum. 24 saatte 50₺ hesapladım.

Undervolt işlemi için sizinle iletişim kurmak amacıyla varsa Discord adresinizi eğer yoksa da eğer uygunsa sizinle iletişim kurabileceğim herhangi bir iletişim numarası verirseniz sevinirim.

Leuran#1466

Yeni konular

Geri
Yukarı