RTX 2060 sistem oyunlarda kasıyor

wanquer

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba bilgisayarımı tahmini 7 ay önce falan aldım. 7200 TL civarıydı. Pek bilgisayarlardan anlamam o yüzden iyi bir şey almaya çalıştım ama normalde oyunlarda bana söyledikleri FPS mesela GTA 5 rahat 150 alırsın dediler ama en fazla 80 en az 40 alıyorum. Valorant en az 200 en fazla 400 alırsın dediler ama 90'ı gördüğüm oluyor. FPS pek önemli değil sonuçta 100 iyi bir FPS. Ama nedense oyunu sanki 40 30 FPS oynuyormuş gibi oluyorum. Bilgisayarı aldıktan sonra 2 kere sıfırladım, sıfırlamadan önce dedikleri gibiydi acaba hata mı yaptım? Yardım eder misiniz ya da çok mu yüksek bekliyorum değerleri?

Özelliklerim:
RTX 2060.
16 GB RAM.
AMD Ryzen 3500.
480 GB SSD.
Windows kurulumunu kendim YouTube'den bakarak yaptım.

DDU ile bütün ekipmanların sürücülerini kaldırın ve internetten en güncel sürümü indirin. GeForce Experience sürücüleri bazen sıkıntı yaratabiliyor.

Tamam yaptıktan sonra tekrar yazarım.
DDU ile bütün ekipmanların sürücülerini kaldırın ve internetten en güncel sürümü indirin. GeForce Experience sürücüleri bazen sıkıntı yaratabiliy.

DDU ile bütün ekipmanların sürücülerini kaldırın ve internetten en güncel sürümü indirin. GeForce Experience sürücüleri bazen sıkıntı yaratabiliyor.

Nasıl sileceğimi bulamadım yardım eder misin?

Sana göz göre göre yalan söylemişler. GTA 5’de tüm ayarlar en yüksekte iken RTX 3070 dahi sabit 150 FPS veremiyor. 2060 ile aldığın değerler normalden çok uzak değil bence.

Geri
Yukarı