RTX 2060 sistem toplama

Ana parçalarda her şey çok güzel günümüz ve gelecek oyunları açabilecek bir sistem olmuş, sadece bellekleri 8x2 yani 2 tane 8 GB toplamda 16 GB olacak şekilde almanız ve kasayı değiştirmeniz olacaktır. İçinde PSU olan bir kasa da alabilirsin yada ayrı ayrı fakat bu kasanın fanlarının ne derece kaliteli olduğunu bilmiyorum o yüzden kasayı değiştirmeni öneririm. Kasa ve PSU için ayırdığın bütçeyi söylersen yardımcı olmaya çalışırım. Son olarak anakart olarak bunu tavsiye ederim MSI ile arasında 20 TL fark var sadece ve çok iyi bir anakart.
Toplam bütçenizi söylerseniz en iyi sistem içinde yardım edebilirim onun harici parçalar gayet iyi dediğim eksiklikler tamamlanırsa uzun zaman götürecek bir bilgisayar olacağını düşünüyorum.

Ana parçalarda her şey çok güzel günümüz ve gelecek oyunları açabilecek bir sistem olmuş, sadece bellekleri 8x2 yani 2 tane 8 GB toplamda 16 GB olacak şekilde almanız ve kasayı değiştirmeniz olacaktır. İçinde PSU olan bir kasa da alabilirsin ya da ayrı ayrı fakat bu kasanın fanlarının ne derece kaliteli olduğunu bilmiyorum o yüzden kasayı değiştirmeni öneririm. Kasa ve PSU için ayırdığın bütçeyi söylersen yardımcı olmaya çalışırım. Son olarak anakart olarak bunu tavsiye ederim MSI ile arasında 20 TL fark var sadece ve çok iyi bir anakart.
Toplam bütçenizi söylerseniz en iyi sistem içinde yardım edebilirim onun harici parçalar gayet iyi dediğim eksiklikler tamamlanırsa uzun zaman götürecek bir bilgisayar olacağını düşünüyorum.

Merhaba o sistemi paylaşan kişi bendim zaten RAM'leri 8x2 olarak alacağım sepette öyle gözüküyor+içindeki PSU iyi olduğunu düşünüyorum bütçe Max 8, 300.

Merhaba o sistemi paylaşan kişi bendim zaten RAM'leri 8x2 olarak alacağım sepette öyle gözüküyor+içindeki PSU iyi olduğunu düşünüyorum bütçe Max 8, 300.

Ana parçalarda her şey çok güzel günümüz ve gelecek oyunları açabilecek bir sistem olmuş, sadece bellekleri 8x2 yani 2 tane 8 GB toplamda 16 GB olacak şekilde almanız ve kasayı değiştirmeniz olacaktır. İçinde PSU olan bir kasa da alabilirsin ya da ayrı ayrı fakat bu kasanın fanlarının ne derece kaliteli olduğunu bilmiyorum o yüzden kasayı değiştirmeni öneririm. Kasa ve PSU için ayırdığın bütçeyi söylersen yardımcı olmaya çalışırım. Son olarak anakart olarak bunu tavsiye ederim MSI ile arasında 20 TL fark var sadece ve çok iyi bir anakart.

Ve içindeki anakartı ASUS'a göre daha iyi değil mi çünkü ASUS'un RAM frekansı düşük gibi amd ryzen 5 3600 e uyumlumudur

Son düzenleyen: Moderatör:

Ve içindeki anakartı ASUS'a göre daha iyi değil mi çünkü ASUS'un RAM frekansı düşük gibi amd ryzen 5 3600 e uyumlumudur
Merhaba, başka bir konudan ceza yediğim için cevap veremedim. Tamamdır bellekler 8x2 iyi olur, içinde ki PSU güzel fakat 550W yeterli olur mu ondan emin değilim bu yüzden bu konuyu ayrı bir başlıkta bilen kişilere sorabilirsiniz, yeterliyse o zaman PSU'da da sorun yok. Anakart da benim önerdiğim 4400 Mhz kadar destekliyor, MSI ise 4133. Asus Tuf çok kaliteli bir anakart önerimdir.

Geri
Yukarı