Çözüldü RTX 2060 sistemde bazı oyunlar donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

omar213

Hectopat
Selam, son birkaç gündür oyun oynayamıyorum. Bu olay GTA 5, Forza Horizon 4 ve Assassin's Creed Valhalla gibi oyunlarda oluyor. CS:GO'da falan olmuyor ya da Valorant'ta.
İlk önce olayı anlatayım;
-Öncellikle oyunu açıyorum ve oyun açıldıktan 1 dk sonra falan garip bir şekilde görüntü donuyor ve ses arkada devam ediyor.
Klavyedeki Windows tuşuna basınca veya Alt Tab'dayken görüntü geliyor fakat tekrar oyuna dönmek için Windows tuşuna bastığımda ya da Alt Tab attığımda oyundaki görüntü tekrar gidiyor ve sadece ses kalıyor ve bu böyle devam ediyor. Bunun yüzünden oyunları oynayamıyorum. Eğer anlamadıysanız alt tarafa bir video bırakacağım inşallah anlarsınız. Anlamadığınız bir şey olursa sorabilirsiniz cevaplarım. Teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistemim: ASUS RTX 2060 6 GB OC / AMD Ryzen 5 3600 / ASUS Prime B450M-K / 2x8 Adata XPG Spectrix / Adata Swordfish M.2-SSD / WD-Blue 1TB HDD.
Sürüm: 20H2.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı