RTX 2060 sistemde CS:GO'da FPS düşüşleri oluyor

enhayemu

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar,
Yaklaşık 1,5 - 2 ay önce RTX 2060 bir sistem topladım. Bilgisayarı kurup ilk olarak CS:GO indirdim. Bundan önceki haftaya kadar hiçbir FPS düşmesi falan yaşamazken bir anda FPS 400-500'lerden 60-120 arası bir FPS'ye sabitlenmeye başladı. 10 dakika kadar sonra ise FPS eski değerine geri çıkıyor. Ekran kartı sürücüsü en son sürüm olan 496.xx (devamını hatırlamadım) o yüzden bir sıkıntı çıkacağını pek sanmıyorum. Nedir bunun çözümü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence ya bu sürücüde ya da başka bir sistem güncellemesinde sorun var. Ben dahil pek çok kişide bu fps sorunlarını görmeye başladım. Sabitlenme değil de anlık düşüşler görüyorum eskiden hiç görmediğim halde. Altı üstü battlefield 4'te ultra'da 100 fps alırken bir anda 40 olup tekrar 100'e çıkabiliyor.

Bence ya bu sürücüde ya da başka bir sistem güncellemesinde sorun var. Ben dahil pek çok kişide bu fps sorunlarını görmeye başladım. Sabitlenme değil de anlık düşüşler görüyorum eskiden hiç görmediğim halde. Altı üstü battlefield 4'te ultra'da 100 fps alırken bir anda 40 olup tekrar 100'e çıkabiliyor.
Benimki de öyle bir sabitlenme değil. 60'a bir anda düşüyor yavaş yavaş 120'ye yükselip daha sonra 400-500 yani eski haline dönüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı