RTX 2060 sistemde FIFA 21 donuyor

kadirçetin

Hectopat
Merhabalar. Ben Steam'da EA Play özelliğine sahibim ve FIFA21'i 10 saatlik deneme sürümü ile oynadım fakat her ne kadar Ayarlar'dan grafikleri düşüğe çeksem de MSAA'yi kapalı yapsam bile oyunda 135-140 FPS aldığım halde bir gecikme yaşıyorum, kare hızı düşme problemi. Oyunda optimizasyon sorunu olabilir mi? Bunu yaşayan var mı yoksa bilgisayarımla ilgili bir sıkıntı mı var? i7-8700, 16 GB RAM ve RTX 2060 MSI.

aynı sorunu yaşamıştım 60 kareye sabitleyince düzeldi bende.
60 fps kilitliyorum fakat oyun yine kendini 130 140 lara çekiyor
Oyun biraz sorunlu ama FPS'i sabitlemek NBA, FIFA, PES gibi oyunlarda her zaman daha akıcı olmasını sağlıyor.
60 sabitlediğim halde yine fps çıkıyor yukarı oyunu almak istiyorum ama böyle olacaksa almıyacağım

Merhabalar. Ben Steam'da EA Play özelliğine sahibim ve FIFA21'i 10 saatlik deneme sürümü ile oynadım fakat her ne kadar Ayarlar'dan grafikleri düşüğe çeksem de MSAA'yi kapalı yapsam bile oyunda 135-140 FPS aldığım halde bir gecikme yaşıyorum, kare hızı düşme problemi. Oyunda optimizasyon sorunu olabilir mi? Bunu yaşayan var mı yoksa bilgisayarımla ilgili bir sıkıntı mı var? i7-8700, 16 GB RAM ve RTX 2060
Aynı sorun bende de var. Çözüm bulabildin mi ?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı