RTX 2060 sistemde Forza Horizon 4 takılıyor

Alp Eren Özalp

Hectopat
Merhabalar iyi forumlar öncelikle; RTX 2060, AMD Ryzen 5 2600, 16 GB RAM bir PC olmasına rağmen arada takılıyor çok hızla giderken ve yarışa girmeden hemen önce 1 FPS oluyor, aynı şekilde yarış biterken de, bunları herkes yaşıyor mu? (kullanımlara çok bakmadım ama GPU %100, CPU %40'larda)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar iyi forumlar öncelikle; RTX 2060, AMD Ryzen 5 2600, 16 GB RAM bir PC olmasına rağmen arada takılıyor çok hızla giderken ve yarışa girmeden hemen önce 1 FPS oluyor, aynı şekilde yarış biterken de, bunları herkes yaşıyor mu? (kullanımlara çok bakmadım ama GPU %100, CPU %40'larda)
Grafik ayarlarını kısabilirsiniz %100 kullanım ciddi bir miktar. Aynı zamanda donmaların sebebi NVIDIA driverları olabilir.

Beklenmeyen ve ilginç bir sorunla çıktı oyun Steam'e. O kadar kolay gibi görünmüyor çözülmesi. Umarım yanılırım.

Oyun içinde yani arabayı sürerken çok aşırı olmuyor ama her yarış öncesi ve sonrası sıkıntılı. Güncelleme hızlı gelir, inşallah.
Aynı durumları yaşıyorum. Oyun içinde bazen bir tekleme ya da komple atma yapabiliyor ama çözülebilir görüyorum. Dikkate alınacaktır.

Microsoft sürümünde de sorunlar var diye biliyordum ama yanlış mıyım onu çözdülerse bunu da yaparlar bence
Microsoft sürümünde de sorunlar vardı ancak performans sorunları yoktu. Sağlam oyunu sorunlu olarak bilerek çıkarmadıklarına göre farklı bir şey var. Çözerler elbette ama çıkmadan çözmemeleri düşündürücü.

Yeni konular

Geri
Yukarı