RTX 2060 sistemde GTA 5 kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Yarst

Hectopat
Yer
Kaer Morhen
Daha fazla  
Meslek
Witcher
Konu başlıktakı gibi. RTX 2060'ım var, sistemlerim gözüküyor zaten, bilmiyorum. Ayarları fulleyip deneyeyim dedim, daha da düştü FPS. Sistem 60 65 derece civarlarında oluyor. Yüksek ayarlarında 50 60 FPS, orta yüksekte 70 60 arası, neden böyle oluyor? Sistemde overclock da var ama çok kasıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkçe yama kullanıyorsanız: Gelişmiş Ayarlar'daki her şeyi kapatın.
Türkçe yama kullanmıyorsanız: Advanced Settings'deki her şeyi kapatın.

İşlemciniz ve ekran kartınıza göre 80 90 FPS almanız lazım virüs veya daha farklı bir şey ekran kartınızı veya işlemcinizi kullanıyor olabilir.

Ben i5 10400F ve 16 GB RAM ile 90-120 FPS alıyorum en yüksek grafiklerde gerçekten sizde bir sorun var. Belki disk kaynaklı olabilir.

Konu başlıktakı gibi. RTX 2060'ım var, sistemlerim gözüküyor zaten, bilmiyorum. Ayarları fulleyip deneyeyim dedim, daha da düştü FPS. Sistem 60 65 derece civarlarında oluyor. Yüksek ayarlarında 50 60 FPS, orta yüksekte 70 60 arası, neden böyle oluyor? Sistemde overclock da var ama çok kasıyor.

Ayrıca dar boğazda yapıyor olabilir ekran kartı

İşlemciniz ve ekran kartınıza göre 80 90 FPS almanız lazım virüs veya daha farklı bir şey ekran kartınızı veya işlemcinizi kullanıyor olabilir.
Hocam gta oynarken işlemci 50 60 ekran kartıda 50 70 arası kullanıyor.
Evet eğer montiörü 60Hz ise 59 FPS bile kasıyor hissiyatı yaratır. Ek olarak bu sistemde 60tan çok daha fazla FPS alması gerekir.
144 hz monitör.

Geri
Yukarı