RTX 2060 sistemde GTA V en düşük ayarlarda kasıyor

44shell

Hectopat
Yer
DevRap Freestyle
Daha fazla  
Meslek
Pentester
RAM
16GB 3200MHz
SSD veya HDD modeli
512 GB SAMSUNG PM991 M.2 SSD
Ekran kartı
GeForce RTX 2060 6VRAM
Anakart
Monster Tulpar T5 20.1 anakart
İşlemci
Intel i7-10750H-2,60GHz Turbo Boost ile 5,0GHz
Merhaba. Ben belirttiğim sistem özelliklerine sahip laptopuma bir arkadaşımdan aldığım Epic Games hesabından GTA 5 yükledim. Oyun ilk başlarda kasmadan oynatıyordu ancak bu sabahtan beri felaket şekilde donuyor. Arkadan müzik açıyorum, müzik açınca droplar 2 katına çıkıyor. Bunu nasıl çözebilirim? Ben sistemimin gayet yeterli olduğunu düşünüyorum.

Merhaba. Ben belirttiğim sistem özelliklerine sahip laptopuma bir arkadaşımdan aldığım Epic Games hesabından GTA 5 yükledim. Oyun ilk başlarda kasmadan oynatıyordu ancak bu sabahtan beri felaket şekilde donuyor. Arkadan müzik açıyorum, müzik açınca droplar 2 katına çıkıyor. Bunu nasıl çözebilirim? Ben sistemimin gayet yeterli olduğunu düşünüyorum.

Başka oyunlarda da kasma oluyor mu?

Hocam GTA 5 ayarlarınızı varsayılana getirin

İşlemcinin grafik birimini kullanıyor olabilir. Ayarlardan yüksek performansı (grafik kartını) seçin.

Öyle olsaydı başka oyunlarda da kasma olurdu

Hayır. Sadece GTA 5 oynarken oluyor

Nasıl düzeltebilirim?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı