RTX 2060 sistemde monitöre görüntü gelmiyor

hzsezer

Yoctopat
Daha fazla  
Bugün yeni bilgisayar aldım ve bağladım ama görüntü alamadım. Her şeyini tak çıkar yaptım gene olmadı. Ekran kartını çıkartıp eski ekran kartını takınca çalıştı.
Yeni bilgisayarımda RTX 2060 var ve kırmızı ışık yanıyor.

Dostum garip gelebilir belli ama yaşayan oldu, bağlantıyı ekran kartına yaptın değil mi? Anakart görüntü çıkışına değil?
Yok hocam ekran kartına
BIOS güncellemelerinizi yapın.

BIOS güncellemelerinizi yapın.
Bilgisayar eski ekran kartıyla açtım bilgisayar açılıyor ama rtx 2060 ı bağlayınca açılmıyor tüm ışıkları yanıyor ama açılmıyor

2060'lı hazır bir sistem satın aldın ve tüm bağlatıları doğru yaptın. Görüntü alamadın. ELindeki ekran kartını taktın ve görüntü aldın sistemden. Aldığın yer ile bir görüşsen daha iyi gibi duruyor. Belki kart bozuktur.

2060'lı hazır bir sistem satın aldın ve tüm bağlatıları doğru yaptın. Görüntü alamadın. ELindeki ekran kartını taktın ve görüntü aldın sistemden. Aldığın yer ile bir görüşsen daha iyi gibi duruyor. Belki kart bozuktur.

Yarına kaldı o zaman mesai saatleri dışındalar şu an
Hocam eski ekran kartınızı takıp BIOS'u güncelleyin sonra yeni ekran kartına geçiş yapın.
Deniyorum hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı