RTX 2060 sisteme görüntü gelmiyor

Personathenon

Centipat
Daha fazla  
Aynı sorunu 2. kez yaşıyorum. Oyun oynarken ekran kartı sürücüsü çöktü dedi ve bilgisayarımda pixeller çıkmaya başladı ve ekran gidip geliyordu. Format atıldıktan sonraki 1 gün normaldi ardından PUBG indirdim ve oynayıp çıktım hiçbir sıkıntı yoktu ama çıktıktan sonra ekran gitti ve pixeller çıktı. Sonra Valorant girdiğimde gene ekran kartı sürücüsü çöktü dedi ve ekran gidip gelmeye başladı. Kapatıp açtıktan sonra hiç ekran gelmiyordu garip olan şu ki ben sistemi 6 ay kullandım ve hiçbir sıkıntı yoktu.

Galax RTX 2060.
i5 10400F.
Corsair Vengeance 8x2 16 GB 3000 MHz RAM.
B460M-A Pro
Seagate Barracuda 2TB 7200 RPM
Xigmatek Venom X RGB-X Power 650 watt PSU.
480 GB SanDisk SSD Plus.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu 2. kez yaşıyorum. Oyun oynarken ekran kartı sürücüsü çöktü dedi ve bilgisayarımda pixeller çıkmaya başladı ve ekran gidip geliyordu. Format atıldıktan sonraki 1 gün normaldi ardından PUBG indirdim ve oynayıp çıktım hiçbir sıkıntı yoktu ama çıktıktan sonra ekran gitti ve pixeller çıktı. Sonra Valorant girdiğimde gene ekran kartı sürücüsü çöktü dedi ve ekran gidip gelmeye başladı. Kapatıp açtıktan sonra hiç ekran gelmiyordu garip olan şu ki ben sistemi 6 ay kullandım ve hiçbir sıkıntı yoktu.

Galax RTX 2060.
i5 10400F.
Corsair Vengeance 8x2 16 GB 3000 MHz RAM.
B460M-A Pro
Seagate Barracuda 2TB 7200 RPM
Xigmatek Venom X RGB-X Power 650 watt PSU.
480 GB SanDisk SSD Plus.

Ekran kartı veya RAM ile ilgili bir durum var gibi. Memtest86 ile RAM'lerinizi kontrol edin. OCCT veya farklı bir benchmark ile de ekran kartını test edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı