RTX 2060 sisteme Güç Kaynağı önerisi

İndirim yapılmış. Neden ucuz derken? Teknobiyotik çok iyi bir firma değil fakat dolandırıcı yerine de koymayın bence. Alabilirsiniz, bir sorun yaşayacağınızı sanmam.

Şu an aklımda yukarıdaki XPG Pylon ve High Power var. Başka yerlerde 800 TL olan PSU o sitede indirimsiz 626 TL.
Dostlar başka yerlerden de araştırma yaptım ve kararım:
High Power'ı alıyorum ama kafama takılanlar:
1. Teknobiyotik'te sorun yaşamayacağıma emin misiniz?
2. Bu PSU'da coil whine, fan sorunu gibi bir sorun yaşar mıyım?
3. Bu PSU'yu değil de diğer PSU'ları alsam ne fark olur?

Son düzenleme:
Şu an aklımda yukarıdaki XPG Pylon ve High Power var. Başka yerlerde 800 TL olan PSU o sitede indirimsiz 626 TL.
Dostlar başka yerlerden de araştırma yaptım ve kararım:
High Power'ı alıyorum ama kafama takılanlar:
1. Teknobiyotik'te sorun yaşamayacağıma emin misiniz?
2. bu PSU'da coil whine, fan sorunu gibi bir sorun yaşar mıyım?
3. bu PSU'yu değil de diğer PSU'ları alsam ne fark olur?

1. Teknobiyotik'ten sorun yaşabilirsin ben o yüzden pahalı şeylerin buradan alınmasına karşıyım.

2. her PSU'da coil whine olabilir.

3. bu PSU daha iyi ripple değerlerine sahiptir. Parçaların ömrünü uzatır. Kesin başka farklar var ama aklıma gelmiyor.

1. Teknobiyotik'ten sorun yaşabilirsin ben o yüzden pahalı şeylerin buradan alınmasına karşıyım.

2. her PSU'da coil whine olabilir.

3. bu PSU daha iyi ripple değerlerine sahiptir. Parçaların ömrünü uzatır. Kesin başka farklar var ama aklıma gelmiyor.

Yani şimdi sizce ne yapmalıyım? Teknobiyotik'ten alayım mı almayayım mı?

Yani şimdi sizce ne yapmalıyım? Teknobiyotik'ten alayım mı almayayım mı?

Burası sıkıntı işte. Garanti şartları ve müşteri hizmetleri daha beter başka bir firma görmedim. Üstelik dolandırıcılıkta yapıyorlar. Benim bir arkadaşım ve burada başka konu açan birisi var bununla ilgili. Size kalmış.

Arkadaşım çok büyüttünüz bence. Tamam, çok iyi bir firma değil. Tamam, çok fazla şikayeti var. Ürünü en uygun fiyata satan firma bu. Çok fazla alışveriş yapılıyor siteden. Haliyle şikayet sayısı diğer sitelere nazaran daha fazla oluyor. Yeterince iyi olduğunu düşünmüyorsan farklı firmalara veya ürünlere yönel.

Cidden ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Kesin bir cevabı yok mu bunun. Durumum emin olun bu güç kaynağını aldıktan sonra yenisini almaya yetmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı