Çözüldü RTX 2060 Super 2. monitör sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Azat ÇETİN

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, iyi forumlar.

Bu gün elime ulaşan Gigabyte RTX 2060 Super Windforce O.C ekran kartını taktım öncesinde DDU ile sürücüleri temizlemiştim.
2. monitörüm eski VGA girişli sadece ben bunu HDMI > VGA ile takıyordum kartlarıma fakat şu an bu karta takınca bilgisayar çıldırıyor sürekli ekran yenileniyor kontrol edemiyorum.
Önerinizi ve bilginizi paylaşırsanız sevinirim teşekkürler.
Sanırım anormal bir durum ?
Yardımcı olucak yok mu ?
Arkadaşlar sorunumu şu şekilde çözdüm VGA > HDMI kullanarak çalıştırmayı denemiştim sistem kabul etmiyordu. Bu gün VGA > DP ile denedim sorunsuz çalışıyor aynı sorunla karşılaşan olursa diye çözümü bıraktım iyi forumlar.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba, iyi forumlar.

Bu gün elime ulaşan Gigabyte RTX 2060 Super Windforce O.C ekran kartını taktım öncesinde DDU ile sürücüleri temizlemiştim.
2. monitörüm eski VGA girişli sadece ben bunu HDMI > VGA ile takıyordum kartlarıma fakat şu an bu karta takınca bilgisayar çıldırıyor sürekli ekran yenileniyor kontrol edemiyorum.
Önerinizi ve bilginizi paylaşırsanız sevinirim teşekkürler.
Sanırım anormal bir durum?
Yardımcı olacak yok mu?
Arkadaşlar sorunumu şu şekilde çözdüm VGA > HDMI kullanarak çalıştırmayı denemiştim sistem kabul etmiyordu. Bu gün VGA > DP ile denedim sorunsuz çalışıyor aynı sorunla karşılaşan olursa diye çözümü bıraktım iyi forumlar.

Aynı sorunu ben de az önce yaşadım. VGA'yı DP'ye çeviren aparatı alıp mı sorunu çözdünüz?

Yeni konular

Geri
Yukarı