RTX 2060 SUPER Advanced Edition Oyun Sistemi

Kardeşim ben bizzat kullanan birisi olarak söylüyorum ısınıyor.
Siz söylüyorsanız tamamdır hocam, koşulsuz şartsız tamam diyelim o zaman 🤣

Açıkçası ben sabit fikirli insanlara rasyonel açıklama yapmaya çalışmaktan vazgeçeli çok oldu. Size kendi dünyanızda mutluluklar diliyorum 🤣

Son düzenleyen: Moderatör:
Örnek üzerinden bile yorum yapabiliyor, MB511 gayet yeterlidir, eğer konu sahibi isterse 5700 ya da 2060S alabilir. Gerçekten 1.5K bir kasaya verilince bir şey değişmeyecek, ekran kartını değiştirmeyip MB511'e sıvı soğutucu bile alabilir ama gerek olmaz hava akışı iyi.
Sisteminizi belirtir misiniz? FX işlemcili sisteminiz yoktur umarım...
@Furkan Bozdağ
Neyse 85 dereceymiş soba almışsınız ya, AMD ısınıyor dostlar alınmaz. 1.5K verseniz bile ısınır arkadaş bizzat görmüş test etmiş.

Siz söylüyorsanız tamamdır hocam, koşulsuz şartsız tamam diyelim o zaman 🤣

Açıkçası ben sabit fikirli insanlara rasyonel açıklama yapmaya çalışmaktan vazgeçeli çok oldu. Size kendi dünyanızda mutluluklar diliyorum 🤣
Isınıyor kardeşim ama Overclock otomatik açık geliyor AMD'de ben kapamadım kaparsa ısınmaz.

@Furkan Bozdağ Bak canım kardeşim, sendeki kart 85 dereceyi görüyor diye tüm AMD'ler ısınıyor olmuyor. Anlıyor musun? Ben de AMD kullanıyorum ve boşta 25 derece yükte 60-70 derece kartım. Hani ısınmıyor benimki? Çer çöp model alırsan sonra ''Isınıyo ısınıyo eğğğ'' diye gezersin.

Örnek üzerinden bile yorum yapabiliyor, MB511 gayet yeterlidir, eğer konu sahibi isterse 5700 ya da 2060S alabilir. Gerçekten 1.5K bir kasaya verilince bir şey değişmeyecek, ekran kartını değiştirmeyip MB511'e sıvı soğutucu bile alabilir ama gerek olmaz hava akışı iyi.
Sisteminizi belirtir misiniz? FX işlemcili sisteminiz yoktur umarım.
@Furkan Bozdağ
Neyse 85 dereceymiş soba almışsınız ya, AMD ısınıyor dostlar alınmaz. 1.5K verseniz bile ısınır arkadaş bizzat görmüş test etmiş.
Ryzen 5 2600 var.
@Furkan Bozdağ Bak canım kardeşim, sendeki kart 85 dereceyi görüyor diye tüm AMD'ler ısınıyor olmuyor. Anlıyor musun? Ben de AMD kullanıyorum ve boşta 25 derece yükte 60-70 derece kartım. Hani ısınmıyor benimki? Çer çöp model alırsan sonra 'Isınıyor ısınıyor eğğğ' diye gezersin.
Ekran kartım RX 570 benimde ekran kartım 70-75 derecelerde geziniyor yükte.
@Furkan Bozdağ Bak canım kardeşim, sendeki kart 85 dereceyi görüyor diye tüm AMD'ler ısınıyor olmuyor. Anlıyor musun? Ben de AMD kullanıyorum ve boşta 25 derece yükte 60-70 derece kartım. Hani ısınmıyor benimki? Çer çöp model alırsan sonra 'Isınıyor ısınıyor eğğğ' diye gezersin.
AMD ekran kartları ısınıyor demiyor işlemciler ısınıyor.

Cooler Master MB520 MCB-B520-KGN65-RGB USB 3.0 650W 80+ RGB Pencereli MidiTower Gaming (Oyuncu) Kasa - incehesap.com kardeşim bu kasayı alabilirsin 500TL artırdığın parayla güzel bı işlemci soğutucu al keyfine bak.
Evet? Açıklamanı alabilir miyim? AMD ısınıyor mu bak?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İllaha oyun oyna at diyorsun.

Ya o zaman neden "Sıvı Soğutma" önerisi yapmıyorsun? Kasa modeliniz nedir? Ekran kartınızın modeli de kesin MSI RX570'dir.
MB520 hava akışı olarak MB511'in gerisindedir.
Oyun oynayıp atınız ama önce kendi sisteminizi başka konu altında belirtiniz ve çözüm bulmaya çalışırız, sizin başınıza geldi diye herkesin CPU-GPU'su ısınıyor diye bir kural yok.
Ağzın yandıysa paranı 6 çekirdekli işlemciye basarsın insanların isteklerini de engellemezsin veya gereksiz olan şeyi savunmazsın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı