RTX 2060 Super Nicehash vs Ethermine

Güzel bir ayar çekip güç tüketimini 100W'a kadar düşürürsen ve 7/24 çalışırsa aylık 600-700TL civarı Ethereum. Daha da artabilir.
@Lenka ben sadece Binance hesabım üzerinden yapıyorum, ve Phoenix kullanıyorum. Sende öyle yapabilirsin, Binance üzerinden çabuk para çekiliyor ama Ethermine da 0.1 Ethereum birkikmesi lazım. NiceHash hakkında fikrim yok.

Güzel bir ayar çekip güç tüketimini 100W'a kadar düşürürsen ve 7/24 çalışırsa aylık 600-700TL civarı Ethereum. Daha da artabilir.
12 günde 600 TL Ethermine üzerinden kazandım. İlk kez yapmıştım. Günde 4 dolar civarı gösteriyordu. Şimdi ise günde 8 dolar civarı gösteriyor. 3 gün oldu başlayalı arada oyun oynuyorum. Güç tüketimi için biri bana ayar yapabilir mi? 124 W güç çekiyor.
2060 Super 38mh/s ile calismiyor mu? Neden geliri az acaba?
35-36mh/s arası alıyorum. Günde kaç dolar eder?
2060 Super günde kaç dolar kazandırmalı? 3 gün önce 4 dolar yazıyordu nasıl 8 dolar yazıyor şuan? 8 dolar az mı?
Screenshot_97.png

12 günde 600 TL Ethermine üzerinden kazandım. İlk kez yapmıştım. Günde 4 dolar civarı gösteriyordu. Şimdi ise günde 8 dolar civarı gösteriyor. 3 gün oldu başlayalı arada oyun oynuyorum. Güç tüketimi için biri bana ayar yapabilir mi? 124 W güç çekiyor.

35-36mh/s arası alıyorum. Günde kaç dolar eder?

Ben 39.5mh/s ile kaziyorum gune 12$ diyor, sizinde o civarlarda olacaktir.

Geri
Yukarı