RTX 2060 Super RDR 2'de 60 FPS veriyor

• Konuyu başlatan x4r
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 2B

x4r

Kilopat
Sistemim iyi olmasına rağmen RDR 2'de düşük FPS alıyorum ilk başta çok yüksekte oynamama rağmen 60 FPS alıyordum daha sonradan GeForce Experience'ın önerdiği ayarları kullanayım dedim o ayarlarla da 30 FPS alıyorum. Sebebi nedir?

Sistem:
Ryzen 5 3600.
RTX 2060 Super.

Red Dead Redemption 2 Screenshot 2022.01.28 - 21.33.37.84.png

Sistemim iyi olmasına rağmen RDR 2'de düşük FPS alıyorum ilk başta çok yüksekte oynamama rağmen 60 FPS alıyordum daha sonradan GeForce Experience'ın önerdiği ayarları kullanayım dedim o ayarlarla da 30 FPS alıyorum. Sebebi nedir?

Sistem:
Ryzen 5 3600.
RTX 2060 Super.

O ayarlar bence çok saçma ayarlar. Kullanmanızı önermem. Her RDR2 grafik konusunda önerdiğim videoyu size de atayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben bunu kullanıyorum hatta birkaç ayarı yükselttim performans olarak da kalite olarak da tatmin ediyor.

Ultra ayarlar için 30-40 FPS normal değer.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videoya göre 1080p High ayarlar optimum değer oluyor. İnce ayar yaparak kalite/performans yakalamaya çalışabilirsin:

1603663204856.pngRDR2.jpg1603663238653.png

Resimleri şuradan buldum: Çözüldü: Red Dead Redemption 2 yüksek FPS için en iyi ayarlar

O ayarlar bence çok saçma ayarlar. Kullanmanızı önermem. Her RDR2 grafik konusunda önerdiğim videoyu size de atayım.
Ben bunu kullanıyorum hatta birkaç ayarı yükselttim performans olarak da kalite olarak da tatmin ediyor.
Video işime yaradı teşekkürler. Bide sistemin ne ve hangi ayarı yükselttin?
Üstteki videodaki ayarları yapmıştım ama oyunu kapatıp açınca hepsi değişti niye öyle oldu?

Son düzenleme:
Video işime yaradı teşekkürler. Bir de sistemin ne ve hangi ayarı yükselttin?
Üstteki videodaki ayarları yapmıştım ama oyunu kapatıp açınca hepsi değişti niye öyle oldu?

Sistemimin seninkinden tek farkı bende 2060 olması. Ayarları yükselttim ama görüntüde bir değişiklik olmamıştı ben de tekrar eskisi gibi yapmıştım. Siz de bu ayarlarda kalın bence.

Ultra ayarlar için 30-40 FPS normal değer.

Bu videoya göre 1080p high ayarlar optimum değer oluyor. İnce ayar yaparak kalite/performans yakalamaya çalışabilirsin:

Eki Görüntüle 1286344Eki Görüntüle 1286345Eki Görüntüle 1286343

Resimleri şuradan buldum: Çözüldü: Red Dead Redemption 2 yüksek FPS için en iyi ayarlar

Değil Ultra ayarlarda 60 FPS alıyordum ben.

Ultra ayarlarda pek mümkün olduğunu sanmıyorum o değerler. Ya bir yerlerden kısıyorsundur ya da DLSS açıktır. Ya da işlemciniz filan çok yüksektir. O değerler kapalı alanlarda ya da ormandan uzak yerlerde mümkün olabilir bence sadece.

Temel şeylerin hepsi ultradaydı hatırladığıma göre diğer sıradan olanlarda yüksekte ekran kartı 2060 Super Armor OC 8 GB işlemci R5 3600X 12 çekirdek. Yani mümkün mü bilmiyorum ama 55 60 FPS akıyordu DLSS kapalıydı öyle oynuyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı