RTX 2060 Super sistem format atarken kasıyor

KozukiOden

Zeptopat
Daha fazla  
Ekran kartı
asus 2060 s
Anakart
z390 pro gaming
İşlemci
9600k
Herkese merhaba arkadaşlar bir sorunum var kısaca buna değinip sizlerden yardım bekleyeceğim...
Bilgisayarıma format atmak istedim Windows'u kendi sitesinden indirdim ve her zaman yaptığım gibi temiz kurulum ile kurmak istedim ve format atarken bilgisayarda sanki ekran kartı driver yüklü değilken hafif gecikme olur donma olur ya o şekilde donma olmaya başladı fareyi sağa sola çekerken bile sanki FPS düşüklüğü olduğu belli oluyor gibiydi, formatı bitirdim driverlarını kurdum reset attım geldim sanki yüksek çözünürlüklerde oyun oynarmış gibi masaüstü bile donmaya başladı driverlarını tek tek elle kurdum sonuç değişmedi... Neyi atlıyorum acaba sorunum ne?
(9600k işlemcim - 2060S ekran kartım - Z390 Pro Gaming anakartım)
( Ayrıca geçtiğimiz günlere kadar format attıktan sonra Intel yonga driverlarını bu sitede bulduğum bir link ile indirerek kuruyordum hiç böyle şeyler olmuyordu o linke tıklayınca Intel sitesinde bulunamıyor driver ben de internetten arayıp indirdim)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırmayı deneyip tekrar güncel driverlarını kurunuz. Sorun devam ederse ekran kartınızın raporlarına bakınız. Ek seçenek olarak internetten Ubuntu ISO dosyası indirip bir de Linux'da sistemi boot etmeyi deneyin, Linux'un sürücüler biraz farklıdır. Sorun devam ederse ekran kartında olabilir yine dönüş yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı