RTX 2060 Super sistem ne kadara satılır?

Bütçe
12000
144Hz monitör önerisi şeklinde konu açarsan yardımcı olacaklardır.

Şahsen kanlı canlı güzel bir IPS gördükten sonra TN öneresim gelmiyor :D
:D şu an TN kullanıyorum, rahatsız mıyım desen hayır ama neden desen çünkü daha önce IPS kullanmadım :D Konu açabilirim gün içerisinde bunun hakkında güzel öneriler gelecektir. İtopya monitörde güzel indirimler yapıyor genelde hafta sonları olmak üzere. Bakalım satarsam şu vizelere kadar sistemim geri kurulsun yeter bana. 1 hafta bekleme, 1 hafta da elime ulaşma payı var önümde, kısıtlı zaman.

Hocam sizin kararınız ama 2060S'li sistemi satıp 2060S'li sistem almak bana mantıklı gelmedi.

En az 2070S gücünde bir kartla toplarsanız daha mantıklı gibi. Yoksa kasa, PSU vs SSD değiştirirseniz kafanızda düşündüğünüz sistemden pek bir farkı kalmayacaktır.

Hocam sizin kararınız ama 2060S'li sistemi satıp 2060S'li sistem almak bana mantıklı gelmedi.

En az 2070S gücünde bir kartla toplarsanız daha mantıklı gibi. Yoksa kasa, PSU vs SSD değiştirirseniz kafanızda düşündüğünüz sistemden pek bir farkı kalmayacaktır.
Aynı tutara daha iyisi olursa diye denemeye çalışıyorum hocam. Yukarıda attığım sistemin monitör dışında her parçası benimkinden iyi. Almayı düşünen arkadaş da zaten yeterli araştırmayı yapacak olursa vazgeçecektir. Elimdeki sistemden memnunum fakat epey bir parça değişimi olması gerekecek, satıp üzerine koyulsa arada boş bir zaman var. Alınıp eskisi satılmaya kalksa bütçe zorlanacak gibi sebepler var bu kararımda. Sonuçta benzer tutarlara gelecek dolayısıyla bu şartlar altında geliştirebilirsem yapmaya çalışacağım. Bu durumda 500 lira bir harcama yapmam gerekecek.
Bakalım hocam satılırsa yenisini alırım olmazsa da kullanmaya devam ederim, o konuda içim rahat ve canım sıkılmaz iki türlü de.

Geri
Yukarı