Advertisement

RTX 2060 undervolt nasıl yapılır?

KS
KS
damndaniel

damndaniel

Hectopat
Ben basit bir insanım, 1 dakikalık olayı video çekmek için uzatırlar da uzatırlar. Dediğimi yap faydasını göreceksin. İstersen bu dediğim yerin ekran görüntüsünü at oradan voltaj-frekans dengesine bakıp da önereyim, aynı kartı daha önce uv yaptırtmıştım fakat değerleri hatırlayamıyorum artık yaşlandık.
1653307144789.png

Attım.

YaX

Centipat
Yav niye patlasın, aksine daha serin çalışacak.
merhaba hocam ASUS RTX 2060 OC EVO modeline sahibim ve aylardır bir sorun yaşıyorum. Oyuna tam girdiğim zaman ya da oyundayken ölünce ya da öldürünce ekran kartım kapanıyor ve fanlar hızlanıyor, sistem sesleri gelmeye devam ediyor fakat bilgisayarı kasa tuşundan yeniden başlatmam gerekiyor. Sizce ne yapmalıyım?

Okan Demiray

Centipat
Yer
Amasya
merhaba hocam ASUS RTX 2060 OC EVO modeline sahibim ve aylardır bir sorun yaşıyorum. Oyuna tam girdiğim zaman ya da oyundayken ölünce ya da öldürünce ekran kartım kapanıyor ve fanlar hızlanıyor, sistem sesleri gelmeye devam ediyor fakat bilgisayarı kasa tuşundan yeniden başlatmam gerekiyor. Sizce ne yapmalıyım?
Donanımsal bir hata alıyorsun galiba, ekran kartının stabilite testlerini yap istersen.

YaX

Centipat
Donanımsal bir hata alıyorsun galiba, ekran kartının stabilite testlerini yap istersen.
Bana donanımsal hata alıyorum gibi gelmiyor çünkü bu problem ben bilgisayarı aldıktan sonra olmaya başladı ve oyunlarda oyuna giriş yaınca, ölünce ya da öldürünce felan oluyor donanımsal ile bunun donanımla alakası olabilir mi?
Discord kullanıyor musunuz hocam? isim ve etiketinizi yazar mısınız
1654428285962.png

benimki bu şekilde.

Son düzenleme:
Yukarı