RTX 2060 Valorant 150-200 FPS

Mehmet Ürer

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba hayırlı akşamlar. PC'deki parçalarım iyi olmasına rağmen Valorant'ta istediğim FPS'yi alamıyorum. AMD Ryzen 5 3500, 16 GB RAM, Zotac Gaming 2060 RTX ekran kartı, 240 Hz monitör olmasına rağmen Valorant'ta aldığım FPS 150-200 arası değişmektedir. Ne gibi işlemler yapmam lazım yardımcı olur musunuz?

Merhaba hayırlı akşamlar. PC'deki parçalarım iyi olmasına rağmen Valorant'ta istediğim FPS'yi alamıyorum. AMD Ryzen 5 3500, 16 GB RAM, Zotac Gaming 2060 RTX ekran kartı, 240 Hz monitör olmasına rağmen Valorant'ta aldığım FPS 150-200 arası değişmektedir. Ne gibi işlemler yapmam lazım yardımcı olur musunuz?
Dostum aldığın FPS değerleri gayet normal.Neden sorun ettinki böyle?

Hocam internetteki benchmark testlerini izleyiniz hâlâ sizin değerleriniz çok düşük ise BIOS menüsünden RAM frekansınızın en son hızda olup olmadığını kontrol ediniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı