RTX 2060 ve i5 9600K Sıcaklık değerleri

suiti

Decapat
Makaleler
1
Sistem yeni toplandı arkadaşlar. Özelliklerini ve sıcaklık değerlerini aşağıya yazıyorum ama sıcaklık değerlerinin normal olduğundan emin değilim.
- Sıvı soğutma: CM Masterliquid Lite 120
- İşlemci: i5 9600K boşta 38-39 derece; PUBG, BF 5 vb. oyunlarda ultra ayarlarda 55-63 derece arası
- Ekran Kartı: MSI RTX 2060 Gaming Z boşta 45 derece; PUBG, BF 5 vb. oyunlarda ultra ayarlarda 65-68 derece arası değişiyor. Sıcaklıklar normal mi? Bulunduğum şehir 30 derece civarlarında şu an.

Sistem yeni toplandı arkadaşlar. Özelliklerini ve sıcaklık değerlerini aşağıya yazıyorum ama sıcaklık değerlerinin normal olduğundan emin değilim.
- Sıvı soğutma: CM Masterliquid Lite 120
- İşlemci: i5 9600K boşta 38-39 derece; PUBG, BF 5 vb. oyunlarda ultra ayarlarda 55-63 derece arası
- Ekran Kartı: MSI RTX 2060 Gaming Z boşta 45 derece; PUBG, BF 5 vb. oyunlarda ultra ayarlarda 65-68 derece arası değişiyor. Sıcaklıklar normal mi? Bulunduğum şehir 30 derece civarlarında şu an.
Hocam bende aşağı yukarı bu sistemi kurdum parçaları ve fiyatı yazma imkanın var mıdır :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı