RTX 2060 ve i5 9600K Sistem İçin Güç Kaynağı Önerisi

YuzarsiF60

Decapat
Merhaba, bir sistem toplayacağım ve sistemin listesini çıkardım ama ona göre bir power supply arıyorum. Power supply önerilerini bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
Sistem şu şekilde:
i5 9600K
Z390-A Pro
Asus Rog Strix RTX2060
Corsair 16 GB 3200 MHz
Seagate Barracuda 1 TB
Corsair Mp510 240 GB
Corsair Obsidian 450D Kasa
MSI Frozr L cpu soğutucusu

Merhaba, bir sistem toplayacağım ve sistemin listesini çıkardım ama ona göre bir power supply arıyorum. Power supply önerilerini bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
Sistem şu şekilde:
i5 9600K
Z390-A Pro
Asus Rog Strix RTX2060
Corsair 16 GB 3200 MHz
Seagate Barracuda 1 TB
Corsair Mp510 240 GB
Corsair Obsidian 450D Kasa
MSI Frozr L cpu soğutucusu
RAM`ı kesinlikle dual channel almanızı öneririm.Kasayı`da bi gözden geçirseniz fena olmaz, ama seçiminiz de kötü değil.
Kasa olarak : CM MasterBox MB520 veya MB511 öneririm.

Son düzenleme:
RAM`ı kesinlikle dual channel almanızı öneririm.Kasayı`da bi gözden geçirseniz fena olmaz, ama seçiminiz de kötü değil.
RAM'ım zaten dual channel 2 tane 8 GB RAM. Kasamdan gayet memnunum. Geniş ve soğutma sistemi çok iyi. Cevabınız için teşekkürler ama ince hesap sitesinden power supply önerisi lazım. Çünkü bilgisayarı ordan toplattım. Power supply önerisi 500 TL'yi geçmezse iyi olur.

Kasa olarak : CM MasterBox MB520 veya MB511 öneririm.
Önerileriniz için teşekkür ederim. Kasa önerileriniz güzel fakat ben bilgisayarı ince hesap adlı siteden topladım. Ve bilerek RGB'siz kasa aldım. Kasamdan gayet memnunum. Power supply önerilerinize gelecek olursak bilgisayarı ince hesaptan aldığım için orda bu power supply'ler yok. İnce hesap sitesinden bakarak sistemimi stabil hızda çalıştırabilecek 500 TL'yi geçmeyecek bir power supply önerirseniz daha iyi olur.
Önerileriniz için teşekkür ederim. Cooler Master 600W'lık önerdiğiniz power supply'nin watt'ı yazdığım sistemde sorun çıkarmaz değil mi? Ve yazdığınız power supply'ler arasında en iyi hangisi ona göre alacağım. Şimdiden teşekkür ederim.

Anladım kardeşim, zaten "incehesap" sitesinden link verdim diğer mesajda.
Kasanız kötü değil, sadece fiyatı biraz tuzlu.
Daha yeni gördüm. Özür dilerim. Cooler Master 600W'lık önerdiğiniz power supply'nin watt'ı yazdığım sistemde sorun çıkarmaz değil mi? Ve yazdığınız power supply'ler arasında en iyi hangisi ona göre alacağım. Şimdiden teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı