RTX 2060 vs 2070 vs RX 6600

Phreak

Decapat
Daha fazla  
Merhaba ben RX5600 XT modelini kullanmaktayım kart müthiş bir kere bile bir sorun yaşamadım beni de üzmedi gerçekten her neyse ben kartımı güncellemeyi düşünüyorum ama RTX ve DLSS teknolojilerini deneyimleyip kullanmak istiyorum kfg ürünler buldum ama RX6600 gibi bir gerçekte var tam bir canavar hepimiz biliyoruz bunu ne yapsam bilemedim sizce ne yapayım?

İşlemci: R5 3600.

Sadece bu üçü arasından, şahsen RX 6600'ü seçerdim. DLSS tarzı olaylar aslında pazarlandığı kadar iyi çalışan bir sistem değil. FSR da o şekilde. Hem güncelliğinden, hem de performansından dolayı 6600 tercihim olur.
Tabii GPU hızlandırmalı render alıyorsanız NVIDIA'ya kaymak zorundasınız biraz. CUDA çekirdekleri kritik öneme sahip. Kat kat hızlı render alabiliyorlar.

Sadece bu üçü arasından, şahsen RX 6600'ü seçerdim. DLSS tarzı olaylar aslında pazarlandığı kadar iyi çalışan bir sistem değil. FSR da o şekilde. Hem güncelliğinden, hem de performansından dolayı 6600 tercihim olur.
Tabii GPU hızlandırmalı render alıyorsanız NVIDIA'ya kaymak zorundasınız biraz. CUDA çekirdekleri kritik öneme sahip. Kat kat hızlı render alabiliyorlar.

İşim sadece oyun oynamak hocam.

Bütçeniz nedir?

Ya kendi kartımı satacağım 2700-3500 arasına üstüne en fazla 800-900 ekleyebilirim.

Arkadaş 6600 de ikinci el alacak.

Söylemeyi unutmuşum piayasadaki 2070 ve 2060LARIn %90ı mining çıkması.

Hocam 5 aylık falan buldum mining yok diyor ama ne kadar doğru bilemeyiz tabii ben biraz daha düşüneyim bakalım hangisi uyarsa onu alırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı