RTX 2060 vs GTX1660 Ti laptop

• Konuyu başlatan eIu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 32
  • Görüntüleme 2B
Öneri yaptım tamam hocam sakin:D
bu arada Alpha'nın seri olarak rakibi Scar serisi g değil.

Burada sizinle AMD vs Intel yarışı yapmayacağım ama birisi herhangi bir marka alacağım dediğinde bir başkası farklı marka önerince çıldırıyorum. Hani adam zaten 12 bin lirayı gözden çıkarmış demek ki kaç kere araştırmış bunu ve ASUS'da karar kılmış. Ayrıca her şeyin sistem değil. Sürekli bir performans yarışı var piyasada.

Burada sizinle AMD vs Intel yarışı yapmayacağım ama birisi herhangi bir marka alacağım dediğinde bir başkası farklı marka önerince çıldırıyorum. Hani adam zaten 12 bin lirayı gözden çıkarmış demek ki kaç kere araştırmış bunu ve ASUS'da karar kılmış. Ayrıca her şeyin sistem değil. Sürekli bir performans yarışı var piyasada.
Hocam sonuna kadar katılıyorum adam soru soruyor bu alınır mı veya şu mu bu mu diye ama link atıp öneri yapıyorlar biraz rahatsız edici bir durum ama bu konu başlığında buraya gelen insanlara farklı fikirler verme durumu olunca maalesef bir şey söyleyemiyorsun.

Hocam konu sahibi öneri istemiş, şart koşmamış ROG olsun diye. ROG önceliğim demiş, siz neden bu kadar sinirlendiniz? Her şey sistem değil derken kastınız nedir?
AMD Intel yarışı yapmıyoruz famboyluk yapmıyoruz buna sinirleniyorsanız çıldırın lütfen[. /ISPOILER]

Hocam konu sahibi öneri istemiş, şart koşmamış ROG olsun diye. ROG önceliğim demiş, siz neden bu kadar sinirlendiniz? Her şey sistem değil derken kastınız nedir?
AMD Intel yarışı yapmıyoruz famboyluk yapmıyoruz buna sinirleniyorsanız çıldırın lütfen[. /ISPOILER]

MSI önerdiğiniz laptoplar çoğu zaman AMD'ya hani. Çoğu konuda yorumunuzu görüyorum AMD Intel'den şu kadar performans daha fazla sağlıyor şu kadar FPS fazla diye, onu söylüyorum.

Ayrıca konu sahibinin bana bilgisayar önerin dediğini göremiyorum?

1612465883004.png

MSI önerdiğiniz laptoplar çoğu zaman AMD'ya hani. Çoğu konuda yorumunuzu görüyorum AMD Intel'den şu kadar performans daha fazla sağlıyor şu kadar FPS fazla diye, onu söylüyorum.

Ayrıca konu sahibinin bana bilgisayar önerin dediğini göremiyorum?

Eki Görüntüle 866183

Evet AMD öneriyorum, Intel olanları gereksiz pahalı. Ve alternatif olarak bir öneri yaptım, konu sahibi bir şey demedi. Belkide değerlendirecek. Siz niye bu kadar sinirlendiniz sakin olun öneri yapıyoruz burada.

Öneri yaptım tamam hocam sakin:D
bu arada Alpha'nın seri olarak rakibi Scar serisi g değil

Hocam ben onda değilim 200 FPS üstü oyun oynatsın fıyatıda yugun olsun
bide rog strixi nedn böyle işaretlediniz kötü bir laptopmu
Hocam ben onda değilim 200 FPS üstü oyun oynatsın fıyatıda yugun olsun

bide rog strixi nedn böyle işaretlediniz kötü bir laptopmu
birde acer nitro 5 gtx1650 ti kaç fps vermeli

Hocam ben onda değilim 200 FPS üstü oyun oynatsın fıyatıda yugun olsun.

Bir de ROG STRIX'i nedn böyle işaretlediniz kötü bir laptopmu.

Hocam Alpha 200+ FPS verir muhtemelen. 5600M oyunlarda doğrudan ekrana bağlanıyor, Vega grafik kartını devre dışı bırakıyor. NVIDIA optimus ROG'dan FPS çalabilir ama onda tam emin değilim @Destie daha iyi bilir rogu(en azından ben öyle anladım).

Evet AMD öneriyorum, Intel olanları gereksiz pahalı. Ve alternatif olarak bir öneri yaptım, konu sahibi bir şey demedi. Belkide değerlendirecek. Siz niye bu kadar sinirlendiniz sakin olun öneri yapıyoruz burada.
hocam ben msı alpha ya şu yüzden güvenemiorum amd ekran kartı var
hocam ben msı alpha ya şu yüzden güvenemiorum amd ekran kartı var
nvidia bana daha güvenli geliyor ama msı alphanın testlerine baktığımda gerçekten iyi fps değerleri var bana söylermisniz rx5600m hangi nvidia karı ile eşdeğer
yani msı yı çok seviyorum benim güvenemediğim msı değil amd ekran kart
ha birde fiyatıda çok iyimiş bana hangi nvidia kartı il eşdeğer olduğunu söylesenize

Son düzenleme:
Hocam ben MSI Alpha'ya şu yüzden güvenemiorum AMD ekran kartı var.

NVIDIA bana daha güvenli geliyor ama MSI Alpha'nın testlerine baktığımda gerçekten iyi FPS değerleri var bana söyler misniz RX5600M hangi NVIDIA karı ile eşdeğer.
Yani MSI'yı çok seviyorum benim güvenemediğim MSI değil AMD ekran kart.
Ha bir de fiyatıda çok iyi miş bana hangi NVIDIA kartı il eşdeğer olduğunu söylesenize.

5600M ekran kartı var. 2060 dengi. Ben şahsen bir sorun yaşamadım, WHQL olanları indirmeniz yeterli.

Geri
Yukarı