RTX 2060 vs RX 5600 XT

RX 5600 XT daha uygun fiyatlı ve performansı iyi. Doğru tercih olur.

Çok net bişey diyecem paran varsa 2060 paran yoksa 5600XT.

Edit: Bu arada XFX sıcak çalışır bilgin olsun sapphire tercih etmeni öneririm soğutma tarafında.

Kullanmadığınız kartlar hakkında atıp tutmayın. WattMan çökmesi mi kaldı? BIOS çökmesi nedir Allah aşkına, VBIOS yazsa bir nebze anlayacağım.

Tam saniyesiyle atıyorum, bu listeden bakabilirsin. Oynayacağın oyuna göre seç, ama RTX 2060/70 artık bulması zor ve fiyatları da güncel değildir diye düşünüyorum. Yerlerini 2060 Super ve 2070 Super'e bıraktılar biliyorsundur, o yüzden de gelmiyor artık, elde kalanlar da güncel bir fiyatlandırmadan satılmıyor çoğu yerde. Fiyatı makul bulursan al tabii ama o fiyata 5700 alabilirsin diye düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Kullanmadığınız kartlar hakkında atıp tutmayın. WattMan çökmesi mi kaldı? BIOS çökmesi nedir Allah aşkına, VBIOS yazsa bir nebze anlayacağım.

Tam saniyesiyle atıyorum, bu listeden bakabilirsin. Oynayacağın oyuna göre seç, ama RTX 2060/70 artık bulması zor ve fiyatları da güncel değildir diye düşünüyorum. Yerlerini 2060 Super ve 2070 Super'e bıraktılar biliyorsundur, o yüzden de gelmiyor artık, elde kalanlar da güncel bir fiyatlandırmadan satılmıyor çoğu yerde. Fiyatı makul bulursan al tabii ama o fiyata 5700 alabilirsin diye düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

2060 falan hala satılıyor. Ben alalı 2 hafta oldu olmadı. Dün ince hesapta 2400'e kadar düşmüştü aşağı yukarı. 5600 BIOS güncellemesi yapmak isteyecek arkadaş ama yapamazsa ekran kartının BIOS'u çöker. İlla 5600 alacaksa 14 Gbps olanı alın. Piyasada 12 Gbps olanlarda vardı yanlış hatırlamıyorsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı