RTX 2060'dan 3060'a geçerken driver değiştirmeme gerek var mı?

theomgcat

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımda RTX 2060 var şu anda, RTX 3060 aldım fakat format atmak veya DDU ile uğraşmak istemiyorum açıkçası. Tekrardan driver'ı silip yüklemem gerekiyor mu?

Yine aynı sürücü kurulacaktır fakat DDU ile kaldırıp öyle kurmanızda fayda var.

Arkadaşlar bilgisayarımda RTX 2060 var şu anda, RTX 3060 aldım fakat format atmak veya DDU ile uğraşmak istemiyorum açıkçası. Tekrardan Driver'ı silip yüklemem gerekiyor mu?

Hocam grafik sürücüsünü manuel olarak önce elle silin sonra program files klasörlerindeki NVIDIA corporation klasörlerini silin. Bu bilgisayardan görünüm sekmesine gelip gizli öğeleri gösteri açın ve Windows'un kurulu olduğu diske gidip program data, oradan da NVIDIA corporation, daha sonra çalıştıra appdata yazın ve roaming klasöründen NVIDIA'yı silin. Sonra local klasörüne girip oradan hem NVIDIA hem de NVIDIA corporation silin.

Daha sonra NVIDIA'nın internet sitesinden en güncel sürücüyü yükleyin.

Hocam grafik sürücüsünü manuel olarak önce elle silin sonra program files klasörlerindeki NVIDIA corporation klasörlerini silin. Bu bilgisayardan görünüm sekmesine gelip gizli öğeleri gösteri açın ve Windows'un kurulu olduğu diske gidip program data, oradan da NVIDIA corporation, daha sonra çalıştıra appdata yazın ve roaming klasöründen NVIDIA'yı silin. Sonra local klasörüne girip oradan hem NVIDIA hem de NVIDIA corporation silin.

Daha sonra NVIDIA'nın internet sitesinden en güncel sürücüyü yükleyin.
Bunu DDU otomatik yapıyor zaten. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı