RTX 2060'lı MSI vs RTX 2070'li Monster

Josehan22

Decapat
Güzel bir laptop almak istiyorum fakat RTX'lı bir MSI mı RTX 2070'li bir Monster mı almalıyım karar veremedim. Sizce hangisini almalıyım? Laptopta RTX 2060 ve 2070'in farkı çok hissedilir mi? Ya da laptop önerileriniz varsa açığım MSI'da stealth tasarımları tercihimdir. Sormamın nedeni bu fiyat aralığında 2070 msi bulunmuyor olması. Bu arada masaüstü alamam laptop düşünüyorum sadece şimdiden teşekkürler. NOT: 15000 TL Max bütçem var.

Son düzenleme:
Güzel bir laptop almak istiyorum fakat RTX'lı bir MSI mı RTX 2070'li bir Monster mı almalıyım karar veremedim. Sizce hangisini almalıyım? Laptopta RTX 2060 ve 2070'in farkı çok hissedilir mi? Ya da laptop önerileriniz varsa açığım. Bu arada masaüstü alamam laptop düşünüyorum sadece şimdiden teşekkürler.

Bütçe ne kadardır? Laptop önerisi yapın demişsiniz bu arada benim tercihim her zaman masaüstüdür.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel bir laptop almak istiyorum fakat RTX'lı bir MSI mı RTX 2070'li bir Monster mı almalıyım karar veremedim. Sizce hangisini almalıyım? Laptopta RTX 2060 ve 2070'in farkı çok hissedilir mi? Ya da laptop önerileriniz varsa açığım. Bu arada masaüstü alamam laptop düşünüyorum sadece şimdiden teşekkürler.
Ben bu bütçede MSI tercih ederdim açıkcası malzeme kalitesinden kaynaklı.

Ben 5 sene Monster laptop kullandım. İlk çıktıkları zaman tereddütsüz almıştım servis konusunda bence çok iyiler (ulaşılabilirlik, ilgi ve ücretsiz sınırsız temizlik sunmaları). MSI servisi hakkında bilgim yok. Monster fiyat açısından çok daha ucuza geliyor. Eğer MSI'ın servisi de çok iyiyse ve bütçeniz Monster'la aynı seviyede MSI laptop almaya yetiyorsa MSI alın. Bütçe ve servis sağlayıcıları büyük etkenler.

Bu bütçede Tulpar T7'den başka laptopun 2070'i kaldırabilmesini beklemem. Biraz daha yukarı çıkarsanız MSI GS66 ve GE66 modelleri var soğutmaları çok iyi, GL ve GF MSI'lardan uzak durarım malzeme kalitesi düşük, şase problemleri var.

Geri
Yukarı