RTX 2060S sistemde 2K monitör bilgisayarı kastırır mı?

Soulan1s

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 2060 SUPER
RYZEN 5 3600
ASRock B450M HDV R4.0
Neo Forza(2x8) 16 GB 3200 MHz CL16 RAM
Sandisk SSD PLUS
Meslek
Uçak Bakım Teknikeri
RAM
Neo Forza 3200 Mhz 2x16 16 GB
SSD veya HDD modeli
Sandisk SSD Plus
Ekran kartı
RTX 2060 Super
Anakart
ASRock B450m HDV r4.0
İşlemci
Ryzen 5 3600
Merhaba. Bugün 2K monitörüm geldi. Eskiden 1080p monitörüm vardı. 2K monitöre geçince bilgisayarım takılmaya başladı. Yavaşladı. Çok değişik şeyler meydana gelip duruyor. 2K monitörün bilgisayar hızına etkisi yoktur sanıyorum. Yani masaüstündeki uygulamalarla 2K'nın alakası var mı? 2K oyunlarda bile kasmıyor. Çok akıcı şekilde oynuyorum oyunlarımı. Yani bilgisayar kaldırmasa oyunlarda kaldırmaz asıl diye düşünüyorum.

Neden kaldırmasın ki? RTX 2060 Super ve 3600 güzel bir ikili. 2K için pek iyi bir sistem değil ama kasma falan olmaması lazım. SSD nedir? Tam modeli lazım kronik sorunlu bir model olabilir.

Meydana gelen şeyler nedir? Normalde monitörün performansa etkisi olmaz. Eğer önceki monitörde sıkıntı yoksa çözünürlükle ilgili veya monitörünüzle ilgili sıkıntı vardır.

Meydana gelen şeyler nedir? Normalde monitörün performansa etkisi olmaz. Eğer önceki monitörde sıkıntı yoksa çözünürlükle ilgili veya monitörünüzle ilgili sıkıntı vardır.

Bana pek öyle gelmedi. SSD'ye bakarsan SanDisk SSD Plus. Bu seri kronik sorunlu ve berbat bir seri. SSD kaynaklı olma ihtimali yüksek.

Neden kaldırmasın ki? RTX 2060 Super ve 3600 güzel bir ikili. 2K için pek iyi bir sistem değil ama kasma falan olmaması lazım. SSD nedir? Tam modeli lazım kronik sorunlu bir model olabilir.

Bana pek öyle gelmedi. SSD'ye bakarsan SanDisk SSD Plus. Bu seri kronik sorunlu ve berbat bir seri. SSD kaynaklı olma ihtimali yüksek.
Evet ama diğer monitörümde hiçbir kasma olmuyordu.

İlginç bir sorun. Ama SSD kronik bir seri.

Hocam SSD'nin linkini atar mısın?
Bence SSD'yi eleyelim çünkü monitör değiştirene kadar hiçbir sorunu yoktu.

Çöp bir SSD ve kronik sorunlu. %99 sorunun bundan kaynaklı ama neden monitör değişince böyle oldu anlamadım. Monitör'ü iade edebilirsin. O sistemle 2K pek mantıklı değil zaten. SSD'yi de değiştir hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı