RTX 2060S sistemde Valorant sonrası ani kasmalar

nefersefa

Hectopat
İyi günler. Bu gece suları Valorant oynar iken Alt+Tab yaptım ve aniden ekran kararıp gelmeye başladı. Discord uygulaması dondu, bilgisayara USB takma-çıkarma sesleri gelmeye başladı. RTX2060S OC Edition, i5 9.nesil, 16 GB RAM, 480SSD, 1TB hard disk. Nasıl çözerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cyberpunk oyununda bug görmemen imkansız. O oyunda bug görmemen için oyunu gözün kapalı falan oynaman lazım. Herkeste aynı oyun var ve oyun bugdan geçilmiyor. İkincisi de 1080p de 2060 o oyunu oynatıyor zaten. Rtx açık bir şekilde. Yani üzgünüm dostum şanslı falan değilsin.

Sorun yeni gelen yamayla çıktı. 1 2 kez yaşadım. Valorant'ta gelen yamalar her zaman problem üstüne problem çıkarıyor. Oyun ilk çıktığında 100 FPS Ultra ayarlar alan sistemim şu anda 60 FPS alıyor. İçine ettiler oyunun.

İyi günler. Bu gece suları Valorant oynar iken Alt+Tab yaptım ve aniden ekran kararıp gelmeye başladı. Discord uygulaması dondu, bilgisayara USB takma-çıkarma sesleri gelmeye başladı. RTX2060S OC Edition, i5 9.nesil, 16 GB RAM, 480SSD, 1TB hard disk. Nasıl çözerim?
Son yamada böyle tuhaf sorunlar oluyordu, şu an bende düzeldi sorun.

Cyberpunk'ta muhakkak bug görmüşsündür ama dikkatini çekmemiştir. Karakterlerin kaplaması bile geriden geliyordu ve bu genel bir bug mesela. Sende de muhakkak olmuştur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı