RTX 2060S son sürücü kurulumu sonrası siyah ekran

Makaleler
2
Arkadaşım 2060S'ine MC RTX'i oynamak için en son çıkan Driver'i yükledi. İlk sıkıntı yüklerken oldu. 5-6 DK siyah ekranda kaldı. Driver yüklendi ama şimdi de ekran anlık siyah oluyor ve ses gidiyor. Ne yapmalı?

O nasıl oluyor yardım eder misiniz? Bir de Windows'u orijinal değil OEM sıkıntı çıkar mı?

OEM olması sıkıntı çıkarmaz.

O nasıl oluyor yardım eder misiniz? Bir de windowsu orjinal değil OEM sıkıntı çıkar mı?

Dediğimiz adımları uygulayın.
DDU ekran kartı sürücüsünü kaldırır. Daha sonra elinizle tekrar yükleyin.
Peki oradaki seçeneklerden hanigisni seçmem lazım?
Peki direk denetim masasında gözüken 460.79'u kaldır desek olur mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki gibi.

Neden çok DDU ile uğraşmak istemediğimi söyleyeyim. Bilgisayar benim değil. Zarar gelmesin diye.

@RPM
@RPM Like atmışsınız. Bu olur mu demek?
@RPM Bir de sistemde UHD graphics veya Vega Graphics yok sorun olr mu videodaki arkadaş gibi yapsam?
Peki oradaki seçeneklerden hanigisni seçmem lazım?
Peki direk denetim masasında gözüken 460.79'u kaldır desek olur mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki gibi.

Neden çok DDU ile uğraşmak istemediğimi söyleyeyim. Bilgisayar benim değil. Zarar gelmesin diye.

@RPM
@RPM Like atmışsınız. Bu olur mu demek?
@RPM Bir de sistemde UHD graphics veya Vega Graphics yok sorun olr mu videodaki arkadaş gibi yapsam?
@RPM Hocam bir şey söyleseniz. İçim kötü oluyor senin yüzünden oldu dedikçe yardım ederseniz çok sevinirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı