RTX 2060 yüksek sıcaklık değerleri

Bloody Hell

Hectopat
Yer
Olimpos
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Zotac RTX 2060 OC Gaming OC Edition- Ryzen 5 2600 4.1 GHz- Gigabyte B450M S2H-Crucial Ballistix 16 GB (8x2) 3000 mhz cl 15- Kingston HyperX Fury 3D 480 GB-Samsung HD252HJ- Xigmatek Beast- X-Power 650W 80+ Gold
My Equipments
LG 24MK400H-B- SteelSeries Rival 3- Razer BlackWidow Elite- Cooler Master CH321- SteelSeries Qck Edge Medium- Dualshock 3- Hadron HD552
Ekran kartım Zotac RTX 2060. BF5 gibi oyunlarda 85 dereceleri görüyorum. Kasam Xigmatek Beast. 3'in 1 out şeklinde fanlar. Sizce ısıyı performans kaybı olmadan nasıl düşürebilirim? Eğer fan takviyesi yapılması gerekiyorsa maksimum 120₺'ye sadece performans odaklı bir fan önerirsiniz sevinirim. Ayrıca kasanın önündeki fanlardan birini kasanın üstüne egzoz fan olarak kullanmayı deneyebilir miyim? Çünkü bence ısınan hava dışarı çıkamıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasanın önü mesh mi? Yan camı çıkarınca sıcaklıklar düşüyor mu?
Ön taraf mesh panel. Kasanın yan temperli camını ön paneli arka kapağı çıkarttım yine sıcaklıklar değişmedi. Kasanın önündeki 3 fandan bir tanesini kasanın üstüne egzoz olarak taktım 1-2 derece oynadı ama hala yüksek..

Her ne kadar giriş seviye bir 2060 modeli olsa da 85 derece yine de çok fazla bir değer bence. Kasanızın hava akışında da sorun yok anladığım kadarıyla. Undervolt yapmayı deneyebilirsin.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı