RTX 2070 1080P Çözünürlükte Darboğaz yapar mı?

Kuty

Hectopat
1080p 240 Hz sistemde kullanmayı düşünüyorum. Elbette ki işlemci vs de etken bu konuya. İşlemci olarak daha vaktim var parça parça almayı düşünüyorum da şu an 1080p 240 Hz monitör kullandığım için 2070 sizce nasıl olur?

9.Nesiller hakkında pek bilgi sahibi değilim. 8700K yerine 9700K almak ne gibi bir performans artışına sebep oluyor?
Vereceğiniz fiyata değmez render işiniz yok ise. Sadece oyun ise İ5 8600K veya İ7 8700K alın yeter. Bu arada keşke 240 Hz monitör almasaydınız o fiyatlara zaten 2K 144 Hz monitörler vardı.

Açıkçası 2K Monitör de kullandım ama pek sevemedim ben 2K'yı o yüzden geri iade edip bu modele yöneldim. 9.Nesiller çıktığı için hani çok bi artısı varsa almışken onu alayım tam olsun diyorum ha eğer çok bir fark yoksa 8700K da alabilirim.
Render ile bir işim yok genellikle oyun amaçlı kullanacağım.

Açıkçası 2K Monitör de kullandım ama pek sevemedim ben 2K'yı o yüzden geri iade edip bu modele yöneldim. 9.Nesiller çıktığı için hani çok bi artısı varsa almışken onu alayım tam olsun diyorum ha eğer çok bir fark yoksa 8700K da alabilirim.
Render ile bir işim yok genellikle oyun amaçlı kullanacağım.
Çok ufak bir fiyat farkı var. Ufak da bir gelişme var ama 50 TL için değer mi ona siz karar verin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı