Çözüldü RTX 2070 i7-10750H sistem Metro 2033 Redux düşük FPS veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lejax

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: RTX 4060
CPU: Ryzen 7 7735HS
RAM: 24GB 4800 MHz DDR5
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisi - Öğrenci
Sistemim;
GPU: RTX 2070.
CPU: Intel i7-10750H
RAM: 32 GB.
Oyun bu sistemde anlamsız bir şekilde çok düşük FPS veriyor. Ana menüde bile 40 FPS alamıyorum. RAM kullanımı da yüksek geldi bana.

Çözüm
Ayarları kısmayı denediniz mi? O oyunun optimizasyonu berbat bence. Ama yine de o sistemde oynatması gerekiyor. Virüs bulaşmış olma ihtimali var mı? Ya da parçaların çok ısınıyor olma ihtimali?
Başka oyunlarda hiçbir problem yok. Ayarları sona çektim belki ondandır diyeceğim ama pek mantıklı değil.

Çok ilginç bir şekilde 48 FPS'i geçmiyor.
Metro Redux Screenshot 2023.01.28 - 17.38.34.35.png

Sorunu çözdüm sanırım. SSAA kapatınca FPS 195 falan oldu bu ekranda.
Ayarları kısmayı denediniz mi? O oyunun optimizasyonu berbat bence. Ama yine de o sistemde oynatması gerekiyor. Virüs bulaşmış olma ihtimali var mı? Ya da parçaların çok ısınıyor olma ihtimali?

Başka oyunlarda hiçbir problem yok. Ayarları sona çektim belki ondandır diyeceğim ama pek mantıklı değil.

Çok ilginç bir şekilde 48 FPS'i geçmiyor.
Metro Redux Screenshot 2023.01.28 - 17.38.34.35.png

Son düzenleme:
Çözüm

Çok ilginç bir şekilde 48 FPS'i geçmiyor. Eki Görüntüle 1648286

Evet oyun bozuk biraz. Metro Last Light Redux'da da böyle olmuştu bir ayarı kapatınca FPS fırlamıştı. Oynayacaksanız söyleyeyim şimdiden.

Evet oyun bozuk biraz. Metro Last Light Redux'da da böyle olmuştu bir ayarı kapatınca FPS fırlamıştı. Oynayacaksanız söyleyeyim şimdiden.
Evet tüm seriyi tekrar bitireceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı