RTX 2070 oyunlarda 85 derece oluyor

PianisT1903

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16 GB 3200 MHZ CURCİAL 8GBX2
Ekran kartı
ASUS ROG STRİX RTX2070 OC 8 GB
Anakart
B450M-A
İşlemci
AMD RYZEN 5 2600
Değerli Technopat Sosyal kullanıcıları benim ekran kartım 2 gündür oyunlarda 85 dereceyi geçiyor ve bu son 2 günde oldu sizce bunun sebebi nedir? 3 veya 4 senelik bir kart daha önce oynamış oldugum bütün oyunları 60-65 arası oynatıyordu şimdi oyunlarda 85 dereceye dayanıyor yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir fikrim yok uzgunum.
arkadaşlar termal macun değiştirdim sıcaklık 79 dereceye düştü fakat eski performans yok fps aynı ama sıcaklakık gezmiyor 60-70 arası 79 da
Arkadaşlar ben hiçbirşey anlamadım gittim termal macunuda değiştirdim bu bilgisayara ne oldu 2 gündür böyle bir sıkıntı yaşıyorum ekran kartı 3 senelik diyemi anlamadım gitti.Artık Bilgisayarlardan soğudum hepsi para tuzağı herhalde.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:
Arkadaşlar termal macun değiştirdim sıcaklık 79 dereceye düştü fakat eski performans yok FPS aynı ama sıcaklakık gezmiyor 60-70 arası 79 da
Arkadaşlar ben hiçbir şey anlamadım gittim termal macunuda değiştirdim bu bilgisayara ne oldu 2 gündür böyle bir sıkıntı yaşıyorum ekran kartı 3 senelik diye mi anlamadım gitti. Artık bilgisayarlardan soğudum hepsi para tuzağı herhalde.

472.12 sürücüsünü bir dene bence. Stabil bir sürücüydü, şuankilere göre.

1-)kasanın hava akışını sağla arkası duvara falan yaslı olmasın.
2-) hava akışını engelleyen tozlar tozları temizle.
3-)ısınmadan başka işletim sisteminde yavaşlık yaşıyorsan virüs girmiş olabilir.

arkadaşlar termal macun değiştirdim sıcaklık 79 dereceye düştü fakat eski performans yok fps aynı ama sıcaklakık gezmiyor 60-70 arası 79 da
Arkadaşlar ben hiçbirşey anlamadım gittim termal macunuda değiştirdim bu bilgisayara ne oldu 2 gündür böyle bir sıkıntı yaşıyorum ekran kartı 3 senelik diyemi anlamadım gitti.Artık Bilgisayarlardan soğudum hepsi para tuzağı herhalde.
Fanların tozlu ise tozunu al kasanın hava akışını rahatlat ve virüs taraması yap.

Ya termal macunu degistirirken bir hata yapmissindir ya da kotu bir macun kullanmissindir.

Geri
Yukarı