RTX 2070 Sistem Toplama

• Konuyu başlatan PCAA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 1B

PCAA

Hectopat
İyi günler, öncelikle bilgisayar toplama konusunda yeni olduğumu belirtmek isterim. Şu şekilde bir PC topladım incelerseniz sevinirim. Yanlışlarımı ve önerilerinizi bildirirseniz beni çok mutlu edersiniz, sistem şöyle:
Bu sisteme MSI RTX 2070 Armor modelini takmak istiyorum, darboğaz olur mu olmaz mı? Size danışmak istedim. Ayrıca OC versiyonu mu, normal versiyonunu mu almalıyım ekran kartının? Şimdiden teşekkürler.

Armor 2070 düz hız aşırtmasız modeli kendini boost ile 1825Mhz değerlerine rahatlıkla çıkıyor. Afterburner OC Scanner ile de 2040Mhz değerlerine kendiliğinden çıkıyor. Yani OC model ile aralarındaki fiyat farkına hiç mi hiç değmeyecektir. Demem o ki düz modeli al geç.

6-8-8.5 bin arası değişebilir bütçe, tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.
Çok saçma olmuş sistemhttps://www.teknobiyotik.com/amd-ryzen-tm-5-2600-3-4ghz-rtx2070-8gb-16gb-ram-240gb-ssd-1tb-hdd-oyun-bilgisayari.html
işlemciyi 2060x i seçip alın aşağıda yükseltme seçenekleri var.
Reis saçma olmuş olabilir ilk sistem toplamam bunu söylemiştim ama i5 8400 r5 2600 den çok daha iyi olduğunu biliyorum özellikle oyunlarda önemli olan oyun benim için. Ayrıca i5 8400 1080p de rtx 2070 ile dar boğaz yapar mı bunu da sormak istiyorum teşekkürler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı